Co si vzít na Quake party?

Pokud se chystáte na nějakou Quake party, měli byste vědět co je potřebné a co vzít sebou. Důležité je hlavně nic nezapomenout (takový spojovací kabel z Voodoo2 do 2D grafiky na místě asi neseženete). Snad vám bude náš návod nápomocen :-).
Co si vzít na Quake party?
První a taky nejdůležitější věc je mít odhodlání a zápal pro věc. Pokud vám toto chybí, nebude se vám asi chtít tahat s počítačem x kilometrů, kvůli tomu, abyste se mohli pár dní pořádně vyhrát. Ale věřte, stojí to za to! Pokud vám tento "fanatismus" nechybí, čtěte dál…

Zde jsou věci, které musíte (většinou) mít se sebou.

Základ je PC tj. monitor, case, klávesnice, myš, síťovou UTP kartu, UTP kabel, sluchátka, nějakou prodlužovačku a alespoň rozdvojku. Raději si dvakrát zkontrolujte, jestli vám nechybí nějaké kabely k PC. Těžko se pak někde narychlo shání. Pokud máte něco navíc, berte to sebou, určitě se to bude hodit.

Většinou pořadatelé party mají nějaké věci navíc (síťovky, kabely, monitory - pro hráče kteří jedou vlakem), stačí se domluvit pokud vám něco chybí, nebo nemáte odvoz autem.

Váš comp musí být naprosto v pořádku, abyste se vyhnuli frázím "trochu mi to blbne, nevím proč to nejede, mám tam nějaké divné drivery, tuhne mi občas Windows…". To by se vám také mohlo stát, že budete jenom sedět a hledět na ostatní, jak si pěkně paří a baví se. Pokud máte nějaké problémy, je třeba je vyřešit ještě doma a ne pak na party, kde to už většinou stejně nedáte do pořádku. Pokud se ovšem nejedná o nějaké "banality".

Podle toho kde party proběhne, zjistíte jaké další věci potřebujete (info o party). Většinou to bývá spacák a karimatka, pokud ovšem nemáte na hotel :) Také jídlo sebou by měl každý mít, nebo druhá možnost je chodit na nějaké rychlé minutky nebo burgry.

Myslím, že to nejdůležitější nyní víte. Teď si už jenom počkejte na nějakou party (nebo sami zorganizujte) a hurá do fragování.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A