Co si vzít na Quake party?

Pokud se chystáte na nějakou Quake party, měli byste vědět co je potřebné a co vzít sebou. Důležité je hlavně nic nezapomenout (takový spojovací kabel z Voodoo2 do 2D grafiky na místě asi neseženete). Snad vám bude náš návod nápomocen :-).
Co si vzít na Quake party?
První a taky nejdůležitější věc je mít odhodlání a zápal pro věc. Pokud vám toto chybí, nebude se vám asi chtít tahat s počítačem x kilometrů, kvůli tomu, abyste se mohli pár dní pořádně vyhrát. Ale věřte, stojí to za to! Pokud vám tento "fanatismus" nechybí, čtěte dál…

Zde jsou věci, které musíte (většinou) mít se sebou.

Základ je PC tj. monitor, case, klávesnice, myš, síťovou UTP kartu, UTP kabel, sluchátka, nějakou prodlužovačku a alespoň rozdvojku. Raději si dvakrát zkontrolujte, jestli vám nechybí nějaké kabely k PC. Těžko se pak někde narychlo shání. Pokud máte něco navíc, berte to sebou, určitě se to bude hodit.

Většinou pořadatelé party mají nějaké věci navíc (síťovky, kabely, monitory - pro hráče kteří jedou vlakem), stačí se domluvit pokud vám něco chybí, nebo nemáte odvoz autem.

Váš comp musí být naprosto v pořádku, abyste se vyhnuli frázím "trochu mi to blbne, nevím proč to nejede, mám tam nějaké divné drivery, tuhne mi občas Windows…". To by se vám také mohlo stát, že budete jenom sedět a hledět na ostatní, jak si pěkně paří a baví se. Pokud máte nějaké problémy, je třeba je vyřešit ještě doma a ne pak na party, kde to už většinou stejně nedáte do pořádku. Pokud se ovšem nejedná o nějaké "banality".

Podle toho kde party proběhne, zjistíte jaké další věci potřebujete (info o party). Většinou to bývá spacák a karimatka, pokud ovšem nemáte na hotel :) Také jídlo sebou by měl každý mít, nebo druhá možnost je chodit na nějaké rychlé minutky nebo burgry.

Myslím, že to nejdůležitější nyní víte. Teď si už jenom počkejte na nějakou party (nebo sami zorganizujte) a hurá do fragování.

Nejnovější komentáře