Co skrývá Revenant

Nejnovější screenshoty a hrstka povídání o fantasy RPG, které sice ještě nevyšlo, ale už by brzo mělo.

Ačkoliv Revenant na první pohled vypadá jako typické RPG, podle autorů (Cinematix Studios) v sobě skrývá potenciál mnohem větší. Například příběh a dialogy svým pojetím připomínají spíše adventure. Přes současný trend nelineárnosti questů jde Revenant přesně opačnou cestou. Značně lineární příběh vypráví o zmrtvýchvstalém hrdinovi jménem Locke, jehož hlavním cílem je záchrana princezny. Během svého putování odkrývá postupně nové souvislosti o svém předchozím životě a zjištěné skutečnosti se prolínají s jeho současnou existencí.

     

Pro boj si můžete vybrat jeden ze čtyř módů. Boj se zbraněmi, holýma rukama, boj s lukem a konečně kradmý mód, ve kterém se můžete plížit ve stínech a napadat své oběti ze zálohy. Šarvátek s protivníky si užijete dosytosti, nepřátel se uvnitř hry ukrývá na 30 druhů, stejný počet je i kouzel, zbraní, komunikativních postav a typů brnění, které můžete libovolně kombinovat.

     

Překvapením pro hráče bude editor, ve kterém lze změnit nejen úrovně, ale i příšery, dialogy, předměty a ostatní atributy. I bez jeho použití by vám však Revenant měl vystačit na minimálně 40 hodin zábavy.

     


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce