Co vydá Sega v prvním čtvrtletí?

Vánoce  jsou již za námi a vydavatelské společnosti pomalu ale jistě přecházejí na klidnější chod. I přes tento zjevný handicap se však vydavatelská firma Sega  rozhodla naplnit první tři měsíce tohoto roku nadmíru kvalitními tituly. Vězte tedy, že již 18. ledna se všichni majitelé next-gen hračky Wii dočkají barevné arkády NiGHTS: Journey of Dreams a akční podívané Ghost Squad. Zmíněné tituly pak budou 25. ledna následovány japonským RPG Phantasy Star: Ambitions of the Illuminus pro PC a PS2, a dlouho očekávanou strategií Universe at War: Earth Assault.

Neméně zajímavě se jeví i únor, kdy si svou premiéru na novogeneračních konzolích a stolních počítačích odbude veskrze akční The Club. Konkrétně se tak stane 8. února, přičemž s jmenovanou hrou se na trh podívá i DS verze zábavné hříčky Mario & Sonic at the Olympic Games. 22. února nás pak potěší Sonic Riders: Zero Gravity (PS2, Wii) a osmadvacátého Bleach (Wii, NDS).

Jak už to tak bývá, největší pecky si lidé ze Segy ponechali až na samotný závěr prvního čtvrtletí. Hned sedmého března se tak dočkáme X360 verze dnes už zmiňované strategie Universe at War, která bude o týden později následována hororovou adventuru Condemned 2 (X360, PS3). Na 28. března si pak vydavatelé připravili nepřímého konkurenta legendárního Beowulfa – Viking: Battle for Asgard – který potěší všechny vlastníky nového Xboxu i Playstationu. No, a završeno bude první čtvrtletí sportovním titulem SEGA Superstars Tennis (X360, PS3, PS2, Wii, NDS), jenž vyjde téhož dne.

Zdroj: Eurogamer


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |