Co vydá Sega v prvním čtvrtletí?

Vánoce  jsou již za námi a vydavatelské společnosti pomalu ale jistě přecházejí na klidnější chod. I přes tento zjevný handicap se však vydavatelská firma Sega  rozhodla naplnit první tři měsíce tohoto roku nadmíru kvalitními tituly. Vězte tedy, že již 18. ledna se všichni majitelé next-gen hračky Wii dočkají barevné arkády NiGHTS: Journey of Dreams a akční podívané Ghost Squad. Zmíněné tituly pak budou 25. ledna následovány japonským RPG Phantasy Star: Ambitions of the Illuminus pro PC a PS2, a dlouho očekávanou strategií Universe at War: Earth Assault.

Neméně zajímavě se jeví i únor, kdy si svou premiéru na novogeneračních konzolích a stolních počítačích odbude veskrze akční The Club. Konkrétně se tak stane 8. února, přičemž s jmenovanou hrou se na trh podívá i DS verze zábavné hříčky Mario & Sonic at the Olympic Games. 22. února nás pak potěší Sonic Riders: Zero Gravity (PS2, Wii) a osmadvacátého Bleach (Wii, NDS).

Jak už to tak bývá, největší pecky si lidé ze Segy ponechali až na samotný závěr prvního čtvrtletí. Hned sedmého března se tak dočkáme X360 verze dnes už zmiňované strategie Universe at War, která bude o týden později následována hororovou adventuru Condemned 2 (X360, PS3). Na 28. března si pak vydavatelé připravili nepřímého konkurenta legendárního Beowulfa – Viking: Battle for Asgard – který potěší všechny vlastníky nového Xboxu i Playstationu. No, a završeno bude první čtvrtletí sportovním titulem SEGA Superstars Tennis (X360, PS3, PS2, Wii, NDS), jenž vyjde téhož dne.

Zdroj: Eurogamer

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 123 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 16 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
7 nejlepších historických zážitků, které můžete zažít ve hrách

7 nejlepších historických zážitků, kte…

Kingdom Come dokázalo v posledních dnech ukousnout solidní porci pozornosti. Není ale jedinou hrou, která se zaměřuje na středověk a věrohodnou historii. Pojďme se podívat na ty nejlepší alternativy.

20.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

21.  2.  2018 | | 18 N/A