Co vydá Sega v prvním čtvrtletí?

vytisknout velikost písma
Co vydá Sega v prvním čtvrtletí?

Vánoce  jsou již za námi a vydavatelské společnosti pomalu ale jistě přecházejí na klidnější chod. I přes tento zjevný handicap se však vydavatelská firma Sega  rozhodla naplnit první tři měsíce tohoto roku nadmíru kvalitními tituly. Vězte tedy, že již 18. ledna se všichni majitelé next-gen hračky Wii dočkají barevné arkády NiGHTS: Journey of Dreams a akční podívané Ghost Squad. Zmíněné tituly pak budou 25. ledna následovány japonským RPG Phantasy Star: Ambitions of the Illuminus pro PC a PS2, a dlouho očekávanou strategií Universe at War: Earth Assault.

Neméně zajímavě se jeví i únor, kdy si svou premiéru na novogeneračních konzolích a stolních počítačích odbude veskrze akční The Club. Konkrétně se tak stane 8. února, přičemž s jmenovanou hrou se na trh podívá i DS verze zábavné hříčky Mario & Sonic at the Olympic Games. 22. února nás pak potěší Sonic Riders: Zero Gravity (PS2, Wii) a osmadvacátého Bleach (Wii, NDS).

Jak už to tak bývá, největší pecky si lidé ze Segy ponechali až na samotný závěr prvního čtvrtletí. Hned sedmého března se tak dočkáme X360 verze dnes už zmiňované strategie Universe at War, která bude o týden později následována hororovou adventuru Condemned 2 (X360, PS3). Na 28. března si pak vydavatelé připravili nepřímého konkurenta legendárního Beowulfa – Viking: Battle for Asgard – který potěší všechny vlastníky nového Xboxu i Playstationu. No, a završeno bude první čtvrtletí sportovním titulem SEGA Superstars Tennis (X360, PS3, PS2, Wii, NDS), jenž vyjde téhož dne.

Zdroj: Eurogamer

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 3 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |