CoD: Black Ops - Cold War se představuje stylovým trailerem a galerií

Studená válka nebyla ještě nikdy tak krásná a akční zároveň.

Call of Duty: Black Ops - Cold War se dnes ukázalo v prvním plnohodnotném traileru a vypadá opravdu chutně. Studená válka láká na akci, bitvu velmocí i špionáž. Co je ovšem důležité z hlediska samotné hratelnosti, budete mít možnost dělat i velmi důležitá rozhodnutí, která ovlivní konec hry. Už při tvorbě svého hrdiny budete mít možnost vybrat si pohlaví, psychologický profil či barvu pleti. Psychologický profil vaší postavy bude skutečně ovlivňovat i samotnou hratelnost a propůjčí vám vždy nějaký benefit oproti ostatním. 

V rámci misí si potom bude možné vybrat z několika variant, jak jimi projít. Právě tyto volby budou potom rozhodovat o konci vaší příběhové linky. Ta se bude odehrávat v roce 1981 a je spojená s konspirací, v níž se budou objevovat i skutečné historické osobnosti. Zavítáte do východního Berlína, Turecka, Vietnamu či Moskvy, abyste dostihli špiona s krycím jménem Perseus, jehož úkolem je destabilizace poměru sil ve světě.

Co se týče multiplayeru, hráči se mohou těšit mimo jiné na cross-play mezi platformami. Chybět nebude ani Battle Pass a také dodatečný obsah zdarma. Těšit se můžete například na postupné přidávání map, režimů a již velmi oblíbených zombíků. Hra vyjde 13. listopadu  na PC, Xbox One a PS4. Po uvedení nových konzolí na trh si zahrajeme i na PS5 a Xboxu Series X. 

CoD Warzone bude žít paralelně s velkými tituly i na PS5 a Xbox Series X

CoD Warzone bude žít paralelně s velkými tituly i na PS5 a Xbox Series X

K dispozici budou celkem tři edice. Standardní, která vám nabídne samotnou hru za klasickou cenu AAA hry. O deset dolarů dráže potom můžete pořídit digitální cross-gen balíček, který vám umožní bez dalších poplatků přejít na novou generaci konzolí. K tomu se přidá ještě operátora Franka Woodse a také okamžitě dostupnou zbraň do CoD: Modern Warfare a Warzone. Zakoupení jakékoliv digitální verze vám také zajistí přístup do otevřeného beta testu. Nejdražší verze hry vás vyjde na devadesát dolarů a nabídne kromě obsahu cross-gen verze ještě Battle Pass, tři skiny operátorů, vozidel a blueprinty zbraní. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A