CoD: Warzone odrazuje hráče od podvádění, podezřelí budou hrát spolu

Infinity Ward řeší problémy s podpodvníky neotřelým způsobem.
CoD: Warzone odrazuje hráče od podvádění, podezřelí budou hrát spolu

Call of Duty: Warzone se v posledních týdnech potýkalo s obrovskými problémy s cheatery. Ti znechutili hru ostatním tak moc, že konzoloví fanoušci této střílečky vypínali hromadně crossplay. Ačkoliv Infinity Ward zabanovali dohromady přes sto tisíc účtů, jde zřejmě pouze o kapku v moři. Vzhledem k tomu, že je hra zdarma, jde navíc o poměrně děravou síť. Vývojáři ale přišli s novým způsobem, jak se budou snažit odradit lidi od podvádění. Prostě podezřelé postaví proti sobě. Nechť nejlepší aimbot vyhrává.

Panují ovšem obavy, že by tohoto systému mohli někteří zneužívat k posílání zkušených hráčů mezi podvodníky. Být ve hře tak dobrý, že vám lidi říkají, jaký jste cheater by v takovém případě snad poprvé nebylo úplně příjemné. Snad bude ale systém dostatečně propracovaný, aby k podobným chybám nedocházelo. Kromě tohoto originálního kroku se také budou mít hráči možnost přímo ve hře dozvědět o tom, zda byl jejich report podvodníka úspěšný. Brzy se vývojáři chystají přidat možnost reportu také k takzvané killcam a do sledování ostatních hráčů. Tento krok je odpovědí na poměrně komplikovaný systém reportů, se kterým byla hra spuštěná.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |