Codename Eagle - první dojmy a screenshoty

Nevěřte nápisům, které tvrdí, že tohle je akční adventure. Je to strategická 3D akce s docela pěknou grafikou, která nemá zapotřebí maskovat se za adventure.

Rusko okolo roku 1920. Car je mrtev, ať žije car! Prozaičtěji řečeno: jeden car zemřel a na trůn nastoupil druhý. Bohužel nezdědil mírumilovné smýšlení svého otce, naopak kuje pikle na ovládnutí světa. Svět začíná už za hranicemi jeho ruského carství, a tak se pozornost mladého vládce soustředí nejdřív na sousední země. Ty ale nehodlají nečinně čekat, až si je někdo podrobí a rozhodnou se založit obrannou alianci. Uvnitř aliance se zformuje speciální tým s názvem "Shadow Company", jehož cílem je denodenně nasazovat životy členů při operacích na nepřátelském území. Toť úvodní příběh.

     

Ve 12 misích z různorodých prostředí narazíte na ledasjaké úkoly. Od vraždy až po krádež, na své si tady přijdou všichni. Pro takovýto druh úkolů samozřejmě potřebujete příslušné vybavení. Ví to i autoři a vytvořili proto dostatek zbraní i ostatních pomůcek, bez kterých by vám mohlo být na cizím území docela horko. Na obrázcích si všimněte několika netradičních dopravních prostředků, které budete pilotovat ve vzduchu, na vodě i po zemi.

     

Ačkoliv bývá Eagle někde označován za akční adventure, je mi vážně záhadou, co je na ní adventurního. 3D akce a strategie jsou jediné žánry, které jsem schopná v téhle hře najít. A pro ty, které Eagle zaujal mám na konec jednu dobrou zprávu: Refraction Games chystají demo každým dnem.

     

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole