Colin McRae Rally 2.0

V poslední době si očividně několik vývojových týmů řeklo, že her na téma Rally není nikdy dost, a začínají nás zahrnovat jedním titulem za druhým. Po celkem průměrné V-Rally, a docela zdařilé Rally Championship, které spatřily světlo světa v posledních několika měsících, se do hry zapojují Codemasters, kteří mají strach, že by se mohlo pomalu zapomenout na jejich původní Colin McRae Rally.
Colin McRae Rally 2.0
V poslední době si očividně několik vývojových týmů řeklo, že her na téma "Rally" není nikdy dost, a začínají nás zahrnovat jedním titulem za druhým. Po celkem průměrné V-Rally, a docela zdařilé Rally Championship, které spatřily světlo světa v posledních několika měsících, se do hry zapojují Codemasters, kteří mají strach, že by se mohlo pomalu zapomenout na jejich původní Colin McRae Rally, a přicházejí s novým titulem, tentokrát nápaditě nazvaným Colin McRae Rally 2.0. Tato hra bude k dispozici jak pro Playstation, tak pro PC. Verze pro Playstation se má objevit v březnu letošního roku, PC verze bude k mání v květnu.

Hra je zatím ve stádiu příprav, a tak jsou autoři zatím poněkud skoupí na slovo. Kromě pár obrázků, z nichž několik by se mělo povalovat tady kolem, a pár heslovitých informací o tom, jak tato hra bude skvělá, a co všechno úžasného bude obsahovat, toho zatím moc k posouzení nedali. A co by tedy hra měla obsahovat? Autoři slibují dvanáct dokonale detailních aut prohánějících se skvěle propracovanými krajinami v osmi různých státech, různé meteorologické podmínky, vylepšený fyzikální model a poškození, ale třeba také kompletní komentář od profesionálního rallyového navigátora Nickyho Grista.

Co se týče hry více hráčů, tak na PC bude podporována jak hra po LAN, tak i dnes již stále standardnější závod po Internetu. Pro ty, kteří se necítí ani na jednu z těchto možností bude samozřejmě k dispozici split-screen. No, necháme se překvapit, jak se nakonec "Colin McRae Rally 2.0 vybarví. Obrázky, i přesto, že pocházejí z velice ranné verze hry, vypadají docela slibně, rovněž popis hry, tak, jak nám ho předkládají autoři, vypadá celkem dobře. Samozřejmě ale bude nejvíc záležet na tom, v jaký celek se vývojovému týmu povede skloubit všechny tyto ingredience. Jisté je jen to, že vysoko postavenou laťku Rally Championship se bude Colin McRae Rally překonávat jen velmi obtížně.

No, ale jak říkám, na soudy je ještě příliš brzy. V každém případě, pokud jsou hry tohoto typu vaše gusto, pak neváhejte, a začněte žhavit peněženku na květen (resp. na březen - majitelé Playstation), kdy se s konečnou platností dozvíme, na čem jsme.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A
Harry Potter se vrací, tentokrát s příchutí Pokémon GO

Harry Potter se vrací, tentokrát s pří…

Černá magie společně s Voldemortem se vrací na scénu.

10.  11.  2017 |