Colin McRae Rally 2.0

V poslední době si očividně několik vývojových týmů řeklo, že her na téma Rally není nikdy dost, a začínají nás zahrnovat jedním titulem za druhým. Po celkem průměrné V-Rally, a docela zdařilé Rally Championship, které spatřily světlo světa v posledních několika měsících, se do hry zapojují Codemasters, kteří mají strach, že by se mohlo pomalu zapomenout na jejich původní Colin McRae Rally.
Colin McRae Rally 2.0
V poslední době si očividně několik vývojových týmů řeklo, že her na téma "Rally" není nikdy dost, a začínají nás zahrnovat jedním titulem za druhým. Po celkem průměrné V-Rally, a docela zdařilé Rally Championship, které spatřily světlo světa v posledních několika měsících, se do hry zapojují Codemasters, kteří mají strach, že by se mohlo pomalu zapomenout na jejich původní Colin McRae Rally, a přicházejí s novým titulem, tentokrát nápaditě nazvaným Colin McRae Rally 2.0. Tato hra bude k dispozici jak pro Playstation, tak pro PC. Verze pro Playstation se má objevit v březnu letošního roku, PC verze bude k mání v květnu.

Hra je zatím ve stádiu příprav, a tak jsou autoři zatím poněkud skoupí na slovo. Kromě pár obrázků, z nichž několik by se mělo povalovat tady kolem, a pár heslovitých informací o tom, jak tato hra bude skvělá, a co všechno úžasného bude obsahovat, toho zatím moc k posouzení nedali. A co by tedy hra měla obsahovat? Autoři slibují dvanáct dokonale detailních aut prohánějících se skvěle propracovanými krajinami v osmi různých státech, různé meteorologické podmínky, vylepšený fyzikální model a poškození, ale třeba také kompletní komentář od profesionálního rallyového navigátora Nickyho Grista.

Co se týče hry více hráčů, tak na PC bude podporována jak hra po LAN, tak i dnes již stále standardnější závod po Internetu. Pro ty, kteří se necítí ani na jednu z těchto možností bude samozřejmě k dispozici split-screen. No, necháme se překvapit, jak se nakonec "Colin McRae Rally 2.0 vybarví. Obrázky, i přesto, že pocházejí z velice ranné verze hry, vypadají docela slibně, rovněž popis hry, tak, jak nám ho předkládají autoři, vypadá celkem dobře. Samozřejmě ale bude nejvíc záležet na tom, v jaký celek se vývojovému týmu povede skloubit všechny tyto ingredience. Jisté je jen to, že vysoko postavenou laťku Rally Championship se bude Colin McRae Rally překonávat jen velmi obtížně.

No, ale jak říkám, na soudy je ještě příliš brzy. V každém případě, pokud jsou hry tohoto typu vaše gusto, pak neváhejte, a začněte žhavit peněženku na květen (resp. na březen - majitelé Playstation), kdy se s konečnou platností dozvíme, na čem jsme.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

dnes | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A
To nejlepší z herní výstavy E3 2018: nové hity a budoucnost videoher

To nejlepší z herní výstavy E3 2018: n…

Největší světová multimediální výstava E3 je u konce a nám nezbývá, než se podívat na zoubek budoucnosti videoher.

18.  6.  2018 |