Colin McRae Rally 2005 CZ v prodeji

Distributorská společnost CD Projekt prostřednictvím tiskové zprávy oznámila, že páté pokračování automobilového simulátoru Colin McRae Rally v lokalizované verzi je již v prodeji. Oproti zahraničnímu vydání se česká verze pyšní dabingem, kterého se ujali přední čeští rally jezdci Filip Schovánek (vítěz letošního mistrovství ČR v rally) a Kateřina Trojanová. Na korektnost terminologie dohlíželi specialisté z portálu Autosport. Colin McRae Rally 2005 CZ má v sobě obsažený opravný patch 1.1 a jeho prodejní cena je 999 Kč.

 

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce