Command & Conquer čeká revoluce a krize v Crysis

Ačkoliv Command & Conquer 3: Tiberium Wars mnoho novinek do žánru nepřinesl, díky standardu vizuálně uchvacujících strategií od Electronic Arts se prodává více než dobře. Autoři navíc chtějí ještě o něco více podpořit jeho popularitu, a tak na 7. srpna připravují dle vlastních slov revoluční odhalení. Dočkají se příznivci strategií ze staré školy expanze, jež by ostatně odpovídala dosavadní politice firmy.

Dalším středobodem dění kolem fenoménu C&C se stalo oznámení prací na oficiální modifikaci pro připravovaný hi-tech titul Crysis. Ta se bude jmenovat The Dead Six a promění exteriérovou střílečku v regulérní akci z prostředí Command & Conquer, podobně jak to udělala před lety hra C&C: Renegade.

The Dead Six nabídne v nejmodernější grafice singleplayerovou kampaň, která hráče posadí do role jednoho ze členů elitní jednotky plnící sebevražedné mise hluboko v týlu nepřátelských linií. Nepůjde však jen o střelbu – postupem času se k hráči přidá dalších pět členů komanda, jež bude plnit nejrůznější rozkazy nejen v rámci příběhu, ale i jako součást košaté hratelnosti. Multiplayer nabídne diferenciaci vojáků na klasické profese jako inženýr, ženista, kulometčík a další nicméně hlavní přínos bude v přizpůsobitelnosti postav – dá hráč přednost lepší mušce, rychlosti nebo se bude přehrabovat v jednotlivých druzích munice a zbraní? Zajímavě zní rovněž herní módy zahrnující kromě deathmatche i kooperaci v kampani pro jednoho a především variantu Command & Conquer, jež zpřístupní většinu strojového parku ze strategické série a dovolí hráčům, aby si to rozdali na virtuálních bojištích zasazených do známého prostředí tváří v tvář. Úspěch The Dead Six nicméně zavisí na třech věcech – vydání samotné modifikace, Crysis a hardware, na němž ji hráči plynule rozjedou.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

dnes | | 22 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A