Command & Conquer čeká revoluce a krize v Crysis

Ačkoliv Command & Conquer 3: Tiberium Wars mnoho novinek do žánru nepřinesl, díky standardu vizuálně uchvacujících strategií od Electronic Arts se prodává více než dobře. Autoři navíc chtějí ještě o něco více podpořit jeho popularitu, a tak na 7. srpna připravují dle vlastních slov revoluční odhalení. Dočkají se příznivci strategií ze staré školy expanze, jež by ostatně odpovídala dosavadní politice firmy.

Dalším středobodem dění kolem fenoménu C&C se stalo oznámení prací na oficiální modifikaci pro připravovaný hi-tech titul Crysis. Ta se bude jmenovat The Dead Six a promění exteriérovou střílečku v regulérní akci z prostředí Command & Conquer, podobně jak to udělala před lety hra C&C: Renegade.

The Dead Six nabídne v nejmodernější grafice singleplayerovou kampaň, která hráče posadí do role jednoho ze členů elitní jednotky plnící sebevražedné mise hluboko v týlu nepřátelských linií. Nepůjde však jen o střelbu – postupem času se k hráči přidá dalších pět členů komanda, jež bude plnit nejrůznější rozkazy nejen v rámci příběhu, ale i jako součást košaté hratelnosti. Multiplayer nabídne diferenciaci vojáků na klasické profese jako inženýr, ženista, kulometčík a další nicméně hlavní přínos bude v přizpůsobitelnosti postav – dá hráč přednost lepší mušce, rychlosti nebo se bude přehrabovat v jednotlivých druzích munice a zbraní? Zajímavě zní rovněž herní módy zahrnující kromě deathmatche i kooperaci v kampani pro jednoho a především variantu Command & Conquer, jež zpřístupní většinu strojového parku ze strategické série a dovolí hráčům, aby si to rozdali na virtuálních bojištích zasazených do známého prostředí tváří v tvář. Úspěch The Dead Six nicméně zavisí na třech věcech – vydání samotné modifikace, Crysis a hardware, na němž ji hráči plynule rozjedou.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Fotografové vyrazili do Řecka, nafotili nádherné snímky v AC Odyssey

Fotografové vyrazili do Řecka, nafotil…

Stejně jako Origins i Odyssey nabízí propracovaný fotorežim. A umělecké kousky na sebe nenechaly dlouho čekat!

8.  10.  2018 | | 7 N/A
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
Evropský PS Store láká na skvělé slevy, nechybí Detroit a God of War

Evropský PS Store láká na skvělé slevy…

Nejsou to jen malé hry, co dostanou slevy na Playstationu. Tentokrát jde o hity.

4.  10.  2018 | | 7 N/A