Command & Conquer čeká revoluce a krize v Crysis

Ačkoliv Command & Conquer 3: Tiberium Wars mnoho novinek do žánru nepřinesl, díky standardu vizuálně uchvacujících strategií od Electronic Arts se prodává více než dobře. Autoři navíc chtějí ještě o něco více podpořit jeho popularitu, a tak na 7. srpna připravují dle vlastních slov revoluční odhalení. Dočkají se příznivci strategií ze staré školy expanze, jež by ostatně odpovídala dosavadní politice firmy.

Dalším středobodem dění kolem fenoménu C&C se stalo oznámení prací na oficiální modifikaci pro připravovaný hi-tech titul Crysis. Ta se bude jmenovat The Dead Six a promění exteriérovou střílečku v regulérní akci z prostředí Command & Conquer, podobně jak to udělala před lety hra C&C: Renegade.

The Dead Six nabídne v nejmodernější grafice singleplayerovou kampaň, která hráče posadí do role jednoho ze členů elitní jednotky plnící sebevražedné mise hluboko v týlu nepřátelských linií. Nepůjde však jen o střelbu – postupem času se k hráči přidá dalších pět členů komanda, jež bude plnit nejrůznější rozkazy nejen v rámci příběhu, ale i jako součást košaté hratelnosti. Multiplayer nabídne diferenciaci vojáků na klasické profese jako inženýr, ženista, kulometčík a další nicméně hlavní přínos bude v přizpůsobitelnosti postav – dá hráč přednost lepší mušce, rychlosti nebo se bude přehrabovat v jednotlivých druzích munice a zbraní? Zajímavě zní rovněž herní módy zahrnující kromě deathmatche i kooperaci v kampani pro jednoho a především variantu Command & Conquer, jež zpřístupní většinu strojového parku ze strategické série a dovolí hráčům, aby si to rozdali na virtuálních bojištích zasazených do známého prostředí tváří v tvář. Úspěch The Dead Six nicméně zavisí na třech věcech – vydání samotné modifikace, Crysis a hardware, na němž ji hráči plynule rozjedou.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

včera | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A