Command & Conquer čeká revoluce a krize v Crysis

Ačkoliv Command & Conquer 3: Tiberium Wars mnoho novinek do žánru nepřinesl, díky standardu vizuálně uchvacujících strategií od Electronic Arts se prodává více než dobře. Autoři navíc chtějí ještě o něco více podpořit jeho popularitu, a tak na 7. srpna připravují dle vlastních slov revoluční odhalení. Dočkají se příznivci strategií ze staré školy expanze, jež by ostatně odpovídala dosavadní politice firmy.

Dalším středobodem dění kolem fenoménu C&C se stalo oznámení prací na oficiální modifikaci pro připravovaný hi-tech titul Crysis. Ta se bude jmenovat The Dead Six a promění exteriérovou střílečku v regulérní akci z prostředí Command & Conquer, podobně jak to udělala před lety hra C&C: Renegade.

The Dead Six nabídne v nejmodernější grafice singleplayerovou kampaň, která hráče posadí do role jednoho ze členů elitní jednotky plnící sebevražedné mise hluboko v týlu nepřátelských linií. Nepůjde však jen o střelbu – postupem času se k hráči přidá dalších pět členů komanda, jež bude plnit nejrůznější rozkazy nejen v rámci příběhu, ale i jako součást košaté hratelnosti. Multiplayer nabídne diferenciaci vojáků na klasické profese jako inženýr, ženista, kulometčík a další nicméně hlavní přínos bude v přizpůsobitelnosti postav – dá hráč přednost lepší mušce, rychlosti nebo se bude přehrabovat v jednotlivých druzích munice a zbraní? Zajímavě zní rovněž herní módy zahrnující kromě deathmatche i kooperaci v kampani pro jednoho a především variantu Command & Conquer, jež zpřístupní většinu strojového parku ze strategické série a dovolí hráčům, aby si to rozdali na virtuálních bojištích zasazených do známého prostředí tváří v tvář. Úspěch The Dead Six nicméně zavisí na třech věcech – vydání samotné modifikace, Crysis a hardware, na němž ji hráči plynule rozjedou.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |