Conan Unconquered je novou fantasy strategií pro PC a konzole

Conan se vrací ve svém dalším dobrodružství, tentokrát v žánru strategií.

Pokud vám náhodou nesedí online svět Conan Exiles, rozhodně vám udělá radost nejnovější přírůstek, který rozšíří herní svět Conana. Jde o RTS Conan Unconquered, jehož vývoj si berou na starost veteráni z Petroglyph, kteří mají na starost např. Command & Conquer. 

Konečně se tak můžete těšit na kvalitní strategii ze světa Barbara Conana, ve které budete stavět a rozšiřovat svou pevnost, trénovat armády žoldáků a vzdorovat nájezdům hord Hyborie. 

Hrát můžete buď klasicky v singleplayeru, nebo zavítat do unikátního kooperačního multiplayeru pro dva hráče, kde budete sdílet základny se svým kamarádem a společně bojovat proti nepřátelům. 

Hordy se na vás budou valit takřka neustále a hra se tedy zvrhává ve schopnost postavit praktickou pevnost a vycvičit armády, které ji budou chránit. Těšit se můžete samozřejmě i legendární hrdiny, hříčky počasí a prostředí a mimo jiné i vměšování bohů. Máte na to?

Conan Unconquered se chystá na PC a konzole někdy v příštím roce. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreativitu PC verze | Recenze

Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreati…

Minecraft: Builders & Biomes vás přivede do kostičkovaného světa, ve kterém těžíte suroviny, stavíte budovy a bojujete s moby. Jedná se přitom o poměrně jednoduchou hru, potěší tak méně zkušené a začínající hráče.

10.  7.  2020 | | 1 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
F1 2020: opět o kousek lepší | Recenze

F1 2020: opět o kousek lepší | Recenze

Další ročník F1 od Codemasters je tady. A přináší opravdu zajímavé novinky.

7.  7.  2020 |