Cooperova pomsta v Desperados 2

Založen na stejném konceptu jako jeho starší bratříček, avšak s novými taktickými možnostmi a zbrusu novým 3D enginem, se na nás chystá druhý díl strategie Desperados, tentokrát s podtitulem Coopers Revenge. Jak už napovídá název hry, zhostíte se role Johna Coopera ve snaze spolu se svými přáteli porazit ďábelského zlosyna Dillona. Příběh je opět zasazen do oblíbeného prostředí Divokého západu; s typickými indiánskými vesnicemi, opuštěnými pohřebišti či hlubokými kaňony.

Herní design vychází z nesmrtelných Commandos, kdy se staráte o malou partu hrdinů (pistolníci, indiáni, zlodějíčci atd.), s nimiž plníte různorodé úkoly; likvidujete hlídky, pronikáte na nepřátelská teritoria a vůbec podnikáte všelijaké záškodnické práce. Hratelnost by se nyní měla zvednout díky zdokonalené umělé inteligenci a větší míře interakce s okolím (např. předměty budou zničitelné). Když už byla řeč o hrdinech; k těm známým z minulého dílu se přidá indiánský bojovník Hawkeyes a všem také přibudou nové schopnosti jako plavání, šplhání, podání jedu či nasazení želízek.

Největším krokem kupředu však bude zakomponování 3D enginu Vision, pomocí kterého vám vývojáři umožní přepnout se do pohledu první osoby kdykoliv se vám zachce. Díky tomu se také nepřátelům podíváte při soubojích pěkně zpříma do očí a prohlédnete si i četné interiéry, jež budou samozřejmě hrát významnou roli při schovávání se před hlídkami. Desperados 2 by se tak konečně mohli alespoň vizuálně odpoutat od svého vzoru (Commandos), za což patří tvůrcům ze Spellbound velká pochvala. Koneckonců, (ne)podobnost obou titulů si můžete ověřit na přiložených screenshotech.  

   

 

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole