Cooperova pomsta v Desperados 2

Založen na stejném konceptu jako jeho starší bratříček, avšak s novými taktickými možnostmi a zbrusu novým 3D enginem, se na nás chystá druhý díl strategie Desperados, tentokrát s podtitulem Coopers Revenge. Jak už napovídá název hry, zhostíte se role Johna Coopera ve snaze spolu se svými přáteli porazit ďábelského zlosyna Dillona. Příběh je opět zasazen do oblíbeného prostředí Divokého západu; s typickými indiánskými vesnicemi, opuštěnými pohřebišti či hlubokými kaňony.

Herní design vychází z nesmrtelných Commandos, kdy se staráte o malou partu hrdinů (pistolníci, indiáni, zlodějíčci atd.), s nimiž plníte různorodé úkoly; likvidujete hlídky, pronikáte na nepřátelská teritoria a vůbec podnikáte všelijaké záškodnické práce. Hratelnost by se nyní měla zvednout díky zdokonalené umělé inteligenci a větší míře interakce s okolím (např. předměty budou zničitelné). Když už byla řeč o hrdinech; k těm známým z minulého dílu se přidá indiánský bojovník Hawkeyes a všem také přibudou nové schopnosti jako plavání, šplhání, podání jedu či nasazení želízek.

Největším krokem kupředu však bude zakomponování 3D enginu Vision, pomocí kterého vám vývojáři umožní přepnout se do pohledu první osoby kdykoliv se vám zachce. Díky tomu se také nepřátelům podíváte při soubojích pěkně zpříma do očí a prohlédnete si i četné interiéry, jež budou samozřejmě hrát významnou roli při schovávání se před hlídkami. Desperados 2 by se tak konečně mohli alespoň vizuálně odpoutat od svého vzoru (Commandos), za což patří tvůrcům ze Spellbound velká pochvala. Koneckonců, (ne)podobnost obou titulů si můžete ověřit na přiložených screenshotech.  

   

 

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční řežby na všechny způsoby

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční …

V prosinci to vypadá, že se majitelé účtů PS Plus mají na co těšit.

26.  11.  2021 |
Michal Maliarov
Hry zdarmaPlayStation
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

22.  11.  2021 | |91 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Zkušenosti s PlayStationem 5 po roce používání. Pořád je co zlepšovat

Zkušenosti s PlayStationem 5 po roce používání. Po…

Před rokem, 19. listopadu 2020, se v Česku začal prodávat PS5. Jak konzoli vnímáme s odstupem?

18.  11.  2021 | |25 N/A
Lukáš Václavík
PS5Sony
16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od párty her až po strategie

16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od …

Deskové hry nejsou jen pro nerdy, zvládnou zabavit celou rodinu. Vybrali jsme nejzajímavější deskovky hlavně mezi novinkami, ale i stálicemi, napříč kategoriemi od her pro občasné hráče až po ty náročnější.

22.  11.  2021 | |3 N/A
Vojtěch Malý
Deskové hry
Hry zadarmo, nebo se slevou: československá akce a Splinter Cell zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: československá akce a…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

19.  11.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a lovecký theHunt zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a loveck…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvuk, prostor, ale i dobrý mikrofon

Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvu…

Dobrá herní sluchátka dokážou umocnit zážitky ze hry svým zvukem a podáním prostoru. Díky mikrofonu pak poslouží i jako nástroj pro komunikaci ve hře. Vybrali jsme osvědčené herní headsety, které se teď vyplatí koupit.

16.  11.  2021 | |9 N/A
Michal Maliarov
Sluchátka
Recenze hry Battlefield 2042. Rozbité bojiště budoucnosti

Recenze hry Battlefield 2042. Rozbité bojiště budo…

Nový Battlefield je tady a bojiště světových válek mění za válku v blízké budoucnosti. Hra se dočkala změn, vynechala kampaň a soustředí se primárně na multiplayer. Povedla se sázka na jistotu?

18.  11.  2021 | |5 N/A
Vojtěch Matušinský
Battlefield 2042FPSRecenze