Crash Bandicoot 4: It’s About Time oficiálně představen v prvním traileru

Crash je zpět s novým dobrodružstvím a opět ho čekají pořádné patálie s cestováním v čase.
Crash Bandicoot 4: It’s About Time oficiálně představen v prvním traileru

Crash Bandicoot se definitivně vrací. Oblíbený vačnatec se opět potká se svojí nemesis Dr. Neo Cortexem. Ten se poté, co ho Crash poslal zpět v čase rozhodl využít dlouhé roky k tomu, aby zosnoval svoji ďábelskou vendetu. Jak přesně to ale nakonec bude a zda se opravdu stane Cortex znovu hlavním záporákem (nebo poskokem hlavního záporáka) zůstává otázkou. Tentokrát totiž bude Cortex i hratelná postava a vývojáři slibují i nečekané spojence. Mohlo by tak dojít k překvapivému spojení sil Crashe a Cortexe.

Stěžejním prvkem zřejmě budou nové masky, které by měly podle prvních záběrů propůjčovat Crashovi unikátní dovednosti jako obrácení gravitace nebo zpomalení času. Opět vás budou prohánět třeba i dinosauři a dočkáme se také více hratelných postav. Kromě zmíněného Cortexe to bude přinejmenším Coco Bandicoot, půjde ale v podstatě pouze o skin podobně jako v případě N. Sane Trilogy. Z padouchů se potom vrátí kromě Cortexe třeba i N. Gin. Co se hratelnosti týče, na první pohled to vypadá, že ač s novými prvky, zůstane nový titul věrny původním hrám. 

crash_bandicoot_4_its_about_time_reveal_screen_5-600x338.jpg

Už dřívější úniky informací prozradily, že se o Crashe Bandicoota s pořadovým číslem 4 postarají vývojáři z Toys for Bob, kteří stáli za úspěšnou předělávkou prvních tří dílů Spyra. Hra vyjde 2. října na PS4 a Xbox One. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |