Crime Boss: Rockay City chystá vydání na Steamu společně se sci-fi rozšířením Cagnali's Order

FPS akce Crime Boss: Rockay City od českých Ingame Studios neměla moc povedený start. Vývojáři od něj ale nedali ruce pryč a podle aktuálních ohlasů se hra výrazně zlepšila. Obsahové přídavky a vylepšení budou pokračovat i v budoucnu. S Cagnali's Order si tentokrát připravili něco extra. Do města totiž přicházejí roboti, město prosvítily neony a do uší vám během akce bude hrát synthwave. Crime Boss se po více než roce také chystá na Steam, kam dorazí spolu s rozšířením 18. června.

Nové DLC přidává čtveřici dystopických misí, kde se k místním strážcům zákona přidaly robotické jednotky zlotřilé megakorporace. Abyste se s nimi mohli jednodušeji vypořádat, určitě se bude hodit laserová puška. Vedle toho je na stejné datum také naplánované vydání updatu 9.0, který má celkově vylepšit hratelnost. Práce ovšem stále není u konce. Ingame Studios mají rozvržený plán až do prvního čtvrtletí příštího roku. Budoucí updaty vyjdou v červenci a září. Připravují se ještě minimálně další dva.

unnamed.jpg

Aby se příchod na Steam pořádně oslavil, tak si tvůrci přichystali pro hráče akci. Po omezenou dobu budou k základní hře zdarma všechna DLC včetně Cagnali's Order, takže budete mít hned ze startu obsah se vším všudy. 

Váš názor Další článek: Elden Ring: Shadow of the Erdtree připomíná brzké vydání příběhovým trailerem

Témata článku: , , , , , , , , ,