Crucible od Amazonu se vrácí do fáze uzavřeného betatestu

S jednou z prvních velkých her od Amazonu to momentálně nevypadá vůbec dobře.

Už několik let slýcháme o tom, že by se Amazon chtěl stát dalším velkým hráčem na herním trhu. S multiplayerovkou Crucible se jim to ale nejspíš nepovede. Poté, co v polovině května konečně vyšla, se během dneška vrátí do uzavřeného betatestu.

Vývojáři z Relentless Studios moc konkrétních důvodů, které by doprovázely toto rozhodnutí, v jejich nejnovějším Developer Updatu neuvádějí. Nicméně spolu s tímto oznámením dodávají, že pokud jste již Crucible hráli, tak vám přístup zůstane a nepřijdete ani o získané vybavení.

New World od Amazonu se zdrží kvůli epidemii koronaviru

New World od Amazonu se zdrží kvůli epidemii koronaviru

Také prý hodlají dodržet roadmapu s přidáváním obsahu, kterou ukazovali již dříve. Stále do hry tedy budou přibývat nové prvky boje, úpravy mapy a vylepšování dalších herních mechanik.

Je to velmi zvláštní rozhodnutí. Nepamatuji si, že by se něco podobného někdy stalo u jiné hry. Jedním z důvodu je pravděpodobně i nízká popularita Crucible. Není nic jednoduchého uspět s týmovou střílečkou s prvky PvE, když takových tady není zrovna málo. Momentálně ho hraje denně v průměru 350 lidí na Steamu, což je pro hru tohoto typu opravdu málo. 

Co tedy bude dál? V updatu není ani naznačeno, kdy se plánuje opětovné vydání. Vývojáři ale chtějí více dbát na komunitu, a tak budou pravidelně pořádat seance hraní se členy týmu. Blíže pak budou spolupracovat s vybranými hráči, kteří tvoří nově založený komunitní koncil. Crucible je zatím na Steamu stále dostupné pro všechny, takže stále máte pár hodin na stažení, než se jeho brány uzavřou.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |