Crysis 4 je oficiálně oznámeno. Vývoj střílečky nové generace je teprve v začátcích

Kdo by to byl čekal, že začátek roku bude tak bohatý na oznamování nových projektů. Tentokrát na řadu přichází Crytek.

V jednu chvíli to vypadalo, že je studio Crytek na pokraji krachu, ale očividně už je v mnohem lepší situaci. Po vydání remasterovaných verzí všech tří dílů Crysis bylo dnes potvrzeno, že vzniká nová hra z této oblíbené sci-fi série. 

Oznámení moc konkrétních detailů neobsahuje. Vývoj je prý teprve v počáteční fázi, takže bude trvat ještě dlouho, než se nám nové Crysis dostane do rukou. Crytek slibuje, že během vývoje bude naslouchat komunitě a zároveň vyzývá fanoušky, aby se nebáli ozvat na sociálních sítích se svými připomínkami. Podobně jako Blizzard ve svém oznámení nového survivalu také Crytek láká nové vývojáře do týmu.

Zatím nepadlo ani přibližné období, kdy můžeme očekávat další informace. Prý ale máme očekávat tu pravou střílečku nové generace. Zmínky se dočkal i Hunt: Showdown. Jeho fanoušci se mají těšit na novinky nejen v průběhu letošního roku. 

Zdroj: Crytek.com

Váš názor Další článek: New World se snaží oživit endgame. Přináší měnící se výzvy v expedicích

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru