Crysis vyjde v listopadu

To, v co mnozí ani nedoufali konečně nabylo reálných rozměrů; především díky včera vydanému tiskovým prohlášením společnosti Electronic Arts. Exkluzivně pro PC vyvíjená sci-fi akce Crysis se totiž dočkala oficiálního data vydání! Po mnohých průtazích a zdrženích tak bylo definitivní datum vydání titulu stanoveno na 16. listopadu tohoto roku, kdy si jej budou moci koupit všichni zájemci v Evropě a Severní Americe.

Pro případ, že byste o hře doposud nic nečetli, připomeneme, že se jejím prostřednictvím přesunete do blízké budoucnosti, v níž na Zemi dopadl vskutku nezanedbatelný kus šutru. Jako by to nestačilo, asteroid si za místo svého dopadu vybral Severní Koreu, která jej ihned započne zkoumat. Takový nález však nenechává žádnou velmoc v klidu, a tak Spojené státy vysílají na zmíněné území speciální jednotku Delta Force, aby tím získali tolik potřebné informace, a zároveň narušili již tak dost křehké příměří.

Čáru přes rozpočet oběma zmíněným státům však udělá samotný kámen, když pukne, a v jeho nitru se objeví kosmická loď plná ne zrovna přátelsky naladěných emzáků. Jak jste jistě vytušili, zde přicházíte ke slovu vy, hráči. Bude totiž znovu záviset jen a pouze na vás, zda-li se Země změní v kus ledu, jemuž dominují nezvání hosté, či se navrátí pod lidskou správu. Nakonec snad jen dodáme, že vcelku zajímavý příběh bude doplněn o neméně atraktivní vizuální zpracování, které má na svědomí CryEngine 2. Těšíte se? My tedy rozhodně ano!

Související informace (Crysis):
Platforma: PC
Žánr: FPS
Výrobce: Crytek Studios (
http://www.crytek.com/)
Vydavatel: Electronic Arts (
http://www.ea.com)
Předpokládané datum vydání: 16. listopadu 2007

Zdroj: GGmania


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A