Crysis vyjde v listopadu

To, v co mnozí ani nedoufali konečně nabylo reálných rozměrů; především díky včera vydanému tiskovým prohlášením společnosti Electronic Arts. Exkluzivně pro PC vyvíjená sci-fi akce Crysis se totiž dočkala oficiálního data vydání! Po mnohých průtazích a zdrženích tak bylo definitivní datum vydání titulu stanoveno na 16. listopadu tohoto roku, kdy si jej budou moci koupit všichni zájemci v Evropě a Severní Americe.

Pro případ, že byste o hře doposud nic nečetli, připomeneme, že se jejím prostřednictvím přesunete do blízké budoucnosti, v níž na Zemi dopadl vskutku nezanedbatelný kus šutru. Jako by to nestačilo, asteroid si za místo svého dopadu vybral Severní Koreu, která jej ihned započne zkoumat. Takový nález však nenechává žádnou velmoc v klidu, a tak Spojené státy vysílají na zmíněné území speciální jednotku Delta Force, aby tím získali tolik potřebné informace, a zároveň narušili již tak dost křehké příměří.

Čáru přes rozpočet oběma zmíněným státům však udělá samotný kámen, když pukne, a v jeho nitru se objeví kosmická loď plná ne zrovna přátelsky naladěných emzáků. Jak jste jistě vytušili, zde přicházíte ke slovu vy, hráči. Bude totiž znovu záviset jen a pouze na vás, zda-li se Země změní v kus ledu, jemuž dominují nezvání hosté, či se navrátí pod lidskou správu. Nakonec snad jen dodáme, že vcelku zajímavý příběh bude doplněn o neméně atraktivní vizuální zpracování, které má na svědomí CryEngine 2. Těšíte se? My tedy rozhodně ano!

Související informace (Crysis):
Platforma: PC
Žánr: FPS
Výrobce: Crytek Studios (
http://www.crytek.com/)
Vydavatel: Electronic Arts (
http://www.ea.com)
Předpokládané datum vydání: 16. listopadu 2007

Zdroj: GGmania


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A