Crystal Dynamics pomáhají s rebootem kultovní akce Perfect Dark

Na návratu populární špionážní značky se tvůrci Tomb Raidera budou podílet se studiem The Initiative.

O tom, že je ve vývoji předělávka kultovního špionážního thrilleru Perfect Dark víme už nějakou dobu. Nyní se dozvídáme, že s vývojem bude pomáhat také studio Crystal Dynamics, tvůrci Tomb Raidera a Avengers. Oznámilo to včera primární vývojářské studio, které za projektem stojí - The Initiative. 

"Spojili jsme se s Crystal Dynamics, světovou špičkou ve hrách se silnou ústřední postavou jako je Tomb Raider, aby nám pomohli s přechodem špionážního thrilleru do nové generace," píše se v oficiálním tweetu. 

The Initiative je čerstvě založené studio se sídlem v Los Angeles a Perfect Dark má být jejich prvotinou. Studio ale vede Darrell Gallagher, veterán z Crystal Dynamics, za kvalitu projektů se tedy nebojíme.  

Váš názor Další článek: Recenze hry Lost Judgment. Případ, který obelhal právní systém Japonska

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

**Windows 2.0 byly představeny 9. prosince 1987. **Oproti předchůdci se okna mohla překrývat a plochu začaly plnit ikony. **Centrálním bodem platformy byl správce souborů, nechyběly některé klasické nástroje jako Malování.

Petr Urban
Operační systémyMicrosoftWindows

Aktuality

12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách