Čtyři nové obrázky ruské řežby FireStarter

Ruský výtvor FireStarter, o němž jste si mohli veškeré podrobnosti přečíst v našich exkluzivních prvních dojmech, se opět připomenul čtveřicí nových obrázků. FPS titul našich bývalých východních bratrů nabídne zajímavý a ojedinělý herní koncept - vaším úkolem tak nebude luštit záhadu, osvobozovat milovanou dívku či zachraňovat lidstvo, ale snažit se bez pomoci ostatních přežít v rozsáhlých arénách. Plná verze hry by měla nabídnout celkem pět unikátních herních postav, 16 levelů, čtyři rozdílné světy či přes 20 typů zbraní. Značně znepříjemnit život se vám budou snažit také monstra, mezi kterými nechybí démoni a podobná individua. Chybět nebude ani multiplayer a kvalitní grafické i zvukové zpracování. No a více už vám prozradí zmiňované první dojmy, výňatek z textu je umístěn níže.

 

 

První dojmy: "Může to znít primitivně, ale garantuji vám, že jde o velmi hratelnou, zábavnou a návykovou akci, která vás bude bavit, dokud neprojdete všechny arény. A jednoduché to v žádném případě není – hra na vás postupně chrlí větší a větší skupiny tužších protivníků, přičemž velké kolosy s nejsilnějšími zbraněmi jsou stejně smrtící jako maličké létající bomby, které k vám proklouznou dříve, než je pořádně zaměříte. Tvůrci si viditelně nastavování laťky obtížnosti užívali, protože v okamžiku, kdy už se do arény teleportují tři druhy nepřátel z pěti různých zdrojů, klidně přihodí další a ještě vám na monitor „napíší“ smajlík za oznámení nového přírůstku:-)."

Související informace (FireStarter):
Homepage hry: http://www.firestarter-game.com/index.php
Výrobce hry: GSC Game World
Distributor hry: Russobit M
Distribuce v ČR: US Action
Předpokládané datum vydání: 2. čtvrtletí 2003

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce