Cubee - Veselé zvířecí kostičky. Zpívají

Máme tu nějaké hračky. Jsou to takové kostky. A vlastně to jsou i zvířátka. Vpředu jsou zvláštní dvířka, která umožňují z niter kostky vypustit další, menší kostku. Říká se tomu Cubee, je to šílené, roztomilé a japonské. Takže vlastně stačilo říct jenom to "japonské". Nejhorší je ale zjištění, že ony kostky zpívají. Zpívají přesně ty melodie, které se ohrají na druhý poslech. Přesně ty melodie, které děti milují a jejich rodiče nemohou ani slyšet. Cubee od společnosti Takara (psali jsme o ní nedávno) je prostě hračka, jak má být.


Cubee v pyramidě - tak, jak jim to sluší nejvíc

K dispozici máme kuřátko, prasátko, kravičku, pejska, kočičku (dort chybí) a kačenku. Prostě zmáčknete tlačítko na vrchu kostky a zvířátko vymňouká (vyhafá...) některou ze známých melodií, jako třeba nezapomenutelný Old McDonald. Ta pravá zábava ale začne až ve chvíli, kdy zvířátka pečlivě seřadíte do vzorné pyramidy. Pak se ve "zpěvu" doplňují, takže je prostě musíte mít všechny. Abyste si něco tak ujetého mohli aspoň trošku představit, přikládáme i video. A malé upozornění - je to jen pro opravdu silné nátury.

Download (Cubee - zpívající kostičky, 13 MB): Doupě

ZdrojTakara Homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A