Cyberpunk 2077 a Ghost of Tsushima mají vyjít v příštím roce

Veleočekávané pecky sice ještě neklepou na vrátka, ale už je aspoň můžeme vidět v dálce z okna.
Cyberpunk 2077 a Ghost of Tsushima mají vyjít v příštím roce

Už teď to vypadá, že rok 2020 bude pořádně napěchovaný tím nejlepším ze světa počítačových her. Před nějakou dobou jsme se dozvěděli, že příští rok pravděpodobně vyjde The Last of Us: Part 2 a teď se přidává také Cyberpunk 2077 a Ghost of Tsushima. Obě hry se předvedly na loňské E3 a i letos máme na veletrhu vidět něco z Cyberpunku. Ghost of Tsushima se ale neobjeví, protože Sony E3 vynechává.

Stejně jako The Last of Us, i Cyberpunk 2077 měl údajně původně cílit už na letošek, ale většině lidí ve studiu prý tento cíl nakonec přišel jako nesplnitelná výzva a datum se tam posouvá na nadcházející rok. Možná to ostatně souvisí i s politikou studia, o které se nedávno vyjadřoval jeho spoluzakladatel Marcin Iwiński.

Nepovinné questy v Cyberpunku 2077 budou mít své vlastní minipříběhy

Nepovinné questy v Cyberpunku 2077 budou mít své vlastní minipříběhy

Cyberpunk 2077 má vyjít na PS4, Xbox One a PC. Ghost of Tsushima s nejvyšší pravděpodobností zůstane věrný pouze herní krabičce od Sony a dočkají se tak jenom uživatelé PlayStationu. Už teď můžeme říct, že se příštího roku nemůžeme dočkat.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A