Cyberpunk 2077 bude mít tisíce unikátních NPC a absolutní svobodu

Očekávaný titul z dílny CD Projekt Red bude skutečným blockbusterem.

Nedávno jsme se dozvěděli, že Cyberpunk 2077 dá hráči možnost si libovolně zvolit mezi řadou genitálií v editoru postavy. Dnes se však díky jednomu uživateli Redditu jménem Moarez dozvídáme další zajímavé podrobnosti. Například ve hře bude přes 1000 unikátních NPC postav, kde každá bude mít svou vlastní denní rutinu a činnosti nezávisle na hráči.

Cyberpunk 2077 dá hráči možnost zvolit si ze široké škály genitálií

Cyberpunk 2077 dá hráči možnost zvolit si ze široké škály genitálií

Jednotlivá NPC budou mít svůj vlastní seznam úkolů, které budou v určitých dnech při určitých situacích provádět. Budou poctivě docházet do svých zaměstnání, zabývat se svými osobními zálibami a podobně. 

Zatímco v Zaklínači 3 jsou oblasti, kde vesničané nemají své každodenní rutiny, CD Projekt Red plánuje upgrade a zahrne všechna NPC svými činnostmi každého dne," píše Moarez.

Tím však zpráva z Moarézova výzkumu nekončí. Ten totiž dále zjistil, že vývojáři se rozhodli zamyslet i nad těmi nejsměšnějšími cestami, jak splnit úkol a také nad patřičným prouděním příběhu. To v překladu znamená, že ve srovnání se Zaklínačem 3 bude Cyberpunk 2077 obsahovat až třikrát více cest a možností, jak splnit každý malý úkol, od čehož se samozřejmě bude vyvíjet svět okolo i celková koncovka příběhu.

Sex, drogy a rock

Sex, drogy a rock'n'roll. Cyberpunk 2077 byl ohodnocen nálepkou 18+

Cyberpunk 2077 je naplánován na 17. září, a to na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Později také na konzole nové generace a Google Stadia.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |