Cyberpunk 2077 dostane další velký update spolu s vydáním verzí pro next-gen konzole

V nedávném finančním reportu se studio CD Projekt RED podělilo o pár zajímavostí. Hlavními tématy byly Cyberpunk a next-gen verze Zaklínače 3.

Nedávno od CD Projektu přišla nemilá zpráva, ve které ohlašovali odklad vylepšených verzí Cyberpunku 2077 i třetího Zaklínače. Původně jsme se jich měli dočkat ještě letos, ale Cyberpunk dorazí na PS5 a Xbox Series S|X až v prvním čtvrtletí roku 2022. Zaklínač 3 pak dostane vylepšenou verzi v druhém čtvrtletí. Z nového finančního reportu společnosti vyplývá, že Cyberpunk spolu s novými verzemi dostane další velký update i na všech ostatních platformách.

Next-gen verze Cyberpunku jsou prý momentálně ve fázi testování. CD Projekt se chce postarat o to, aby byly při vydání v dobrém stavu. Určitě nechtějí zopakovat fiasko, které potkalo původní vydání, kdy se hra setkávala s desítkami technických problémů. Situace ohledně Zaklínače je pak trochu jiná, protože na ní CD Projekt spolupracuje s dalším studiem. Za těch šest let od vydání se objevila spousta nových technologií a jejich implementace do nových verzí je prý důvodem, proč vývoj trvá déle.

CD Projekt ale už chystá i další plány do budoucna. Po dokončení next-gen verzí se podle všeho má pustit do vývoje hned dvou AAA titulů. Stejně tak mají stále plány s multiplayerem, který se má týkat Cyberpunku i Zaklínače. Zatím ale prý nechtějí odhalovat, která z těchto značek se tohoto zpracování dočká jako první. Už v minulosti se o multiplayeru pro Cyberpunk hojně psalo, takže bychom se nedivili, kdyby právě tato sci-fi záležitost dostala přednost. 

Nezapomnělo se ani na rozšíření pro Cyberpunk. Tým, který má jejich vývoj na starosti, se značně rozrostl. Stále by pro CD Projekt ale mělo být tím hlavním dotáhnout do konce původní verze. 

Minulý týden po internetu poletovaly spekulace ohledně toho, že by Cyberpunk 2077 měl být součástí Xbox Game Passu. I na to došla řeč a podle všeho je tato informace nepravdivá. Pro Cyberpunk je prý na taková rozhodnutí ještě příliš brzy.

Zdroj: Twinfinite

Diskuze (1) Další článek: K hráčům míří další battle royale. Super People je PUBG s příchutí superschopností

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách