Cyberpunk 2077 má být při vydání stejně detailní jako RDR2

CD Projekt přiznal, že vydání RDR2 vývojáře inspirovalo k tomu, aby svoji hru udělali ještě výjimečnější.
Cyberpunk 2077 má být při vydání stejně detailní jako RDR2

CD Projekt Red má obrovské zkušenosti s tvorbou takřka dokonalého herního zážitku v otevřeném světě. Zaklínač III byl dlouhou dobu považován v tomto ohledu za téměř nepřekonatelný standard, který bude určovat trendy po dlouhá léta. Teď ale dorazilo westernové dobrodružství Red Dead Redemption 2 a i tvůrci Zaklínače uznali, že tahle hra posunuje hranice moderního hraní.

S vývojem Cyberpunku 2077 prý pomůžou i specialisté na multiplayer

S vývojem Cyberpunku 2077 prý pomůžou i specialisté na multiplayer

"Naším cílem je tvořit stejně propracované hry jako je Red Dead Redemption 2 a obecně hry od Rockstaru. Ta hra je naprosto skvělá. Vynikající prodeje i kritiky. Co nám to ukazuje? Že pokud chceme uspět, musíme publikovat opravdu výjimečné hry" řekl generální ředitel CD Projektu Adam Kacinski. Právě svojí propracovaností a smyslem pro detail se podařilo Red Dead naprosto učarovat celému hernímu světu. Očividně i tomu vývojářskému.

God of War a RDR2 dominují v nominacích na The Game Awards

God of War a RDR2 dominují v nominacích na The Game Awards

"Hráči se čím dál více zaměřují hlavně na největší tituly. Právě proto se pořád více vyplatí být mezi nejlepšími. Jenom tak si totiž ukrojíte pořádný kus pomyslného koláče z trhu. U té nižší ligy se tohle prostě očekávat nedá," pokračoval Kacinski.

Na otázky o dalších informacích z Cyberpunku 2077 potom reagoval slovy, že CD Projekt nemá ve zvyku oznamovat oznámení, takže teď žádné informace neposkytne. Tým ale pracuje na vytvoření dalšího obsahu, který se bude moci použít na propagační účely. Rozhodně se o dalších novinkách ale dozvíme včas.