Cyberpunk 2077 má na kontě 20 milionů prodaných kopií. Nová vlna zájmu přišla se seriálem Edgerunners

Poslední velká hra od CD Projektu RED nabírá druhý dech. Po katastrofálním rozjezdu, spoustě updatů a vydání verze pro next gen konzole překonaly prodeje 20 milionů kopií. Zájem hráčů bezesporu probudil i anime seriál Edgerunners, který začátkem měsíce vyšel na Netflixu. Nedlouho po jeho premiéře se počet aktivních hráčů na Steamu šplhal ke 100 000. 

Cyberpunk 2077 ještě neřekl poslední slovo. V příštím roce nás čeká příběhové rozšíření Phantom Liberty, které představí novou městskou část. Původní plány CD Projektu se ale značně změnili, protože to bude jediný přídavek, který Cyberpunk dostane. Navíc si ho nebudeme moci zahrát na PS4 a Xboxu One, kde hra bude dostávat jen menší opravné patche.

Diskuze (5) Další článek: Age of Empires IV si brzy zahrajeme s oficiální češtinou. Microsoft slaví 25 let značky s výroční edicí

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách