Cyberpunk 2077 nabídne hráčům stejný počet DLC jako třetí Zaklínač

Neoficiální zdroje uvádí, že tento počet CD Projekt již nikdy nebude moci navýšit. Proslýchá se, že obávaného Geralta z Rivie se již bojí i jeho vlastní společnost.

Zda je tato informace založená na pravdě nemůžeme momentálně s jistotou potvrdit.  Každopádně veškeré bližší informace se dozvíme bohužel až těsně před vydáním hry.

V rámci zprávy určené investorům vydavatel a vývojář CD Projekt promluvil o chystané hře Cyberpunk 2077 v souvislostech se Zaklínačem. Rovněž prohlásil, že po nedávném předložení hry ratingovým agenturám po celém světě již byla hra ohodnocena.

CD Projekt už ví, co bude po Cyberpunku. Chystá nového Zaklínače

CD Projekt už ví, co bude po Cyberpunku. Chystá nového Zaklínače

Ve zprávě polským investorům prezident společnosti Adam Kicinski uvedl, že společnost plánuje pro Cyberpunk 2077 vydat stejné množství DLC, jako tomu bylo u Zaklínače 3.

Kicinski také potvrdil, že stejně jako v případě Zaklínače budou DLC pro Cyberpunk 2077 odhaleny před vydáním hry. Nutno ale podotknout, že Zaklínač 3 měl neustálé proudění malých bezplatných doplňků, a samozřejmě dvě hlavní expanze příběhů Heart of Stone a Blood and Wine. Jak tomu bude u Cyberpunku se můžeme prozatím bohužel jen domnívat.

Cyberpunk 2077 je stále plánován na září, pandemie situaci nemění

Cyberpunk 2077 je stále plánován na září, pandemie situaci nemění

Kicinski totiž nezacházel do hlubších specifik, ale přinejmenším můžeme očekávat podobnou pozornost vývojářů, jako jsme mohli vidět již dříve u Zaklínače 3. Cyberpunk 2077 bude vydán 17. září na PC, PS4 a Xbox One.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole