Cyberpunk 2077 nabídne kompletní lip-sync pro každý z dabovaných jazyků

Úroveň detailizace v očekávaném RPG kolosu Cyberpunk 2077 je občas neuvěřitelná.

O tom, že studio CD Projekt přistupuje k vývoji Cyberpunku 2077 neuvěřitelně profesionálně snad nemůže být pochyb. Míra detailů a věrohodnosti je často zarážející a vypadá to, že si můžou vývojáři připsat další zářez na pažbě dokonalosti. Ve hře se totiž dostane každému podporovanému jazyku náležité péče. 

Cyberpunk 2077 poodhalil vozový park a módní styly Night City

Cyberpunk 2077 poodhalil vozový park a módní styly Night City

Vedoucí level designer Miles Tost a quest designer Philipp Weber na Twitteru prozradili, že studio používá technologii JALI Research, která dokáže měnit animace obličejů podle toho, jakým jazykem postavy mluví. To znamená, že všechny dabované jazyky ve hře budou mít svůj vlastní lip-sync a animace obličejů, které budou odpovídat mluvenému slovu. 

Ostatně podívejte se na ukázky v novince. Jedná se relativně o malý detail, který ale ve výsledku přidá velkou měrou na atmosféře pro všechny, kteří budou ve hře mít svůj rodný jazyk. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce