Cyberpunk 2077 poodhalil vozový park a módní styly Night City

Poslední video ze série Night City Wire přineslo další porci novinek o jedné z nejočekávanějších her letošního roku.

Jako první přišlo na řadu avizované představení vozového parku. Tedy alespoň jeho části. Je dost široký na to, aby si v něm vybral každý. Od klasických aut se dostanete ke sportovním modelům, přes motocykly až po náklaďáky. 

I když se nejedná o simulátor, tak by měl být mezi řízením každého modelu znatelný rozdíl. Když vozidlo vypadá levně, tak se zkrátka nebude ovládat dobře a platí to i naopak. Jak je vidět z ukázky, tak jízdu si můžete užít z pohledu první i třetí osoby. Kvůli tomu jsou propracované nejen exteriéry, ale i interiéry všech vozů do posledního detailu.

Nebudou chybět ani závody. K tomu se hodí oblasti okolo Night City, ale s některými zavítáme i na městské silnice. Určitě ale není od věci si na závod vzít zbraň. Nikdy totiž nevíte, co se během něj přihodí. 


A jak se k vysněnému modelu dostat? Můžete si ho ukrást ve stylu GTA, ale pokud chcete, aby vám vydrželo, budete muset zainvestovat. Vámi vybrané auto pak bude fungovat na podobném principu jako Klepna ze třetího Zaklínače, takže ho budete mít vždy po ruce. 

I když se v rámci aut musel ořezávat obsah oproti původním slibům, tak to pro CD Projekt rozhodně není žádná malichernost. To dokazuje ukázka toho, jak se nahrávaly zvuky. Měli k dispozici řadu modelů všeho druhu. Jejich záměrem není zvuk motoru udělat až moc sci-fi, takže v tomto ohledu se spolehli na auta dnešní doby. 


Do nahrávání se zapojil i Keanu Reeves se svojí společností Arch Motorcycle. Dle jejího názvu jistě poznáte, že pomáhala s co nejvěrnějším zpracování motorek. Jméno Reevesovy herní postavy se objevilo i ve spojitosti s automobily. Ve hře totiž bude Porsche 911 Johnnyho Silvehanda, které je v době příběhu už 100 let staré. 

Jako další přišly na řadu módní styly. Byla představena čtveřice, přičemž každý z nich má vlastní charakteristické rysy. S entropismem se budete setkávat na venkově. Pro jeho vyznavače je totiž vzhled vedlejší a hlavní je funkčnost. Oproti tomu se staví kýč, kde je hlavní vzhled, a o to, jestli augmentace fungují, jak mají, už nejde. 


Neomilitarismus je pak styl korporátů. Na uhlazené tmavé obleky tady budete narážet nejčastěji. Celebrity a smetánka Night City si pak libují v neokýči. Ten kombinuje jak výrazný vzhled, tak perfektní funkčnost. 

Na závěr jako překvapení přišlo oznámení, že na Stadii se Cyberpunk objeví ve stejný den, jako na ostatních platformách, tedy 19. listopadu. Vzhledem k tomu, že u nás stále není dostupná, nás to ale nijak zvlášť neuchvátilo.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stubbs the Zombie zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stub…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

15.  10.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

19.  10.  2021 | |85 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Recenze hry Age of Empires IV. Legenda se vrací a je pořád stejná

Recenze hry Age of Empires IV. Legenda se vrací a …

Age of Empires patří do té sekce legendárních strategií, které pomohly žánr rozvinout a přinesly mnoho novinek. Přesto se série za mnoho let dočkala jen tří dílů. V dílnách studia Relic Entertainment konečně vzniklo pokračování a ačkoli je dobré, moc se teda nezměnilo.

25.  10.  2021 | |7 N/A
Michal Maliarov
Age of Empires 4Recenze
Vylepšená trilogie GTA se představuje v prvních záběrech. Vyjde už v listopadu

Vylepšená trilogie GTA se představuje v prvních zá…

Rockstar s oficiálním odhalením vylepšené trilogie Grand Theft Auto nelhal. Opravdu na ni nebudeme muset čekat dlouho.

22.  10.  2021 | |15 N/A
Martin Nahodil
Datum vydáníGTA Vice CityGTA 3GTA San Andreas
Recenze hry NHL 22. Nejlepší hokej, který si lze zahrát

Recenze hry NHL 22. Nejlepší hokej, který si lze z…

NHL 22 konečně přechází na nový engine, což s sebou nese nemalá očekávání.

24.  10.  2021 | |8 N/A
Ladislav Novák
NHLRecenzeSportovní
Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Návrat na zelený pažit pro novou sezónu dorazil se spoustou novinek a udělal ze série FIFA zážitek blížící se fotbalu, jako nikdy dříve.

14.  10.  2021 | |10 N/A
Martin Havel
RecenzeSportovní
Vybrali jsme nejlepší metroidvanie posledních let. Dobrodružství s příchutí plošinovek

Vybrali jsme nejlepší metroidvanie posledních let.…

I když tento žánr vznikl na konci minulého století, tak je mezi hráči velmi oblíbený i v dnešní době. Sice už nemá takovou popularitu u velkých studií, ale menší vývojářské týmy dokazují, že metroidvanie mají stále co nabídnout.

16.  10.  2021 | |4 N/A
Martin Nahodil
MetroidvaniaTéma
Hry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a Among the Sleep zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a A…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  10.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce