Cyberpunk 2077 poodhalil vozový park a módní styly Night City

Poslední video ze série Night City Wire přineslo další porci novinek o jedné z nejočekávanějších her letošního roku.

Jako první přišlo na řadu avizované představení vozového parku. Tedy alespoň jeho části. Je dost široký na to, aby si v něm vybral každý. Od klasických aut se dostanete ke sportovním modelům, přes motocykly až po náklaďáky. 

I když se nejedná o simulátor, tak by měl být mezi řízením každého modelu znatelný rozdíl. Když vozidlo vypadá levně, tak se zkrátka nebude ovládat dobře a platí to i naopak. Jak je vidět z ukázky, tak jízdu si můžete užít z pohledu první i třetí osoby. Kvůli tomu jsou propracované nejen exteriéry, ale i interiéry všech vozů do posledního detailu.

Nebudou chybět ani závody. K tomu se hodí oblasti okolo Night City, ale s některými zavítáme i na městské silnice. Určitě ale není od věci si na závod vzít zbraň. Nikdy totiž nevíte, co se během něj přihodí. 

Další odklady nehrozí, Cyberpunk 2077 je hotový

Další odklady nehrozí, Cyberpunk 2077 je hotový

A jak se k vysněnému modelu dostat? Můžete si ho ukrást ve stylu GTA, ale pokud chcete, aby vám vydrželo, budete muset zainvestovat. Vámi vybrané auto pak bude fungovat na podobném principu jako Klepna ze třetího Zaklínače, takže ho budete mít vždy po ruce. 

I když se v rámci aut musel ořezávat obsah oproti původním slibům, tak to pro CD Projekt rozhodně není žádná malichernost. To dokazuje ukázka toho, jak se nahrávaly zvuky. Měli k dispozici řadu modelů všeho druhu. Jejich záměrem není zvuk motoru udělat až moc sci-fi, takže v tomto ohledu se spolehli na auta dnešní doby. 

Cyberpunk 2077 můžete dohrát i bez dokončení příběhové linky

Cyberpunk 2077 můžete dohrát i bez dokončení příběhové linky

Do nahrávání se zapojil i Keanu Reeves se svojí společností Arch Motorcycle. Dle jejího názvu jistě poznáte, že pomáhala s co nejvěrnějším zpracování motorek. Jméno Reevesovy herní postavy se objevilo i ve spojitosti s automobily. Ve hře totiž bude Porsche 911 Johnnyho Silvehanda, které je v době příběhu už 100 let staré. 

Jako další přišly na řadu módní styly. Byla představena čtveřice, přičemž každý z nich má vlastní charakteristické rysy. S entropismem se budete setkávat na venkově. Pro jeho vyznavače je totiž vzhled vedlejší a hlavní je funkčnost. Oproti tomu se staví kýč, kde je hlavní vzhled, a o to, jestli augmentace fungují, jak mají, už nejde. 

Cyberpunk 2077 odhaluje efekty ray tracingu a podporu DLSS 2.0

Cyberpunk 2077 odhaluje efekty ray tracingu a podporu DLSS 2.0

Neomilitarismus je pak styl korporátů. Na uhlazené tmavé obleky tady budete narážet nejčastěji. Celebrity a smetánka Night City si pak libují v neokýči. Ten kombinuje jak výrazný vzhled, tak perfektní funkčnost. 

Na závěr jako překvapení přišlo oznámení, že na Stadii se Cyberpunk objeví ve stejný den, jako na ostatních platformách, tedy 19. listopadu. Vzhledem k tomu, že u nás stále není dostupná, nás to ale nijak zvlášť neuchvátilo.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A