Cyberpunk 2077: robotické genitálie, příběhové mise a HW požadavky

Dnes jste se mohli podívat na třetí epizodu Night City Wire, ve které nám CD Projekt ukazoval něco ze své monstrózně očekávané hry.

Začneme tedy od toho nejdůležitějšího. Dozvěděli jsme se, že ve hře nejen, že bude na výběr z různých vzhledů vašeho pohlavního orgánu. Vaše genitálie budou dokonce moci být i robotickými. Ano, opravdu v Cyberpunku budete moct mít pohlavní augmentaci, pokud uznáte za vhodné.

Vězte, že když jsem se tuto informaci doslechl, má fantazie byla rázem rozjetá na plno. Okamžitě mě napadly desítky důvodu, proč by někdo chtěl vylepšení na svůj pohlavní orgán, a ještě štěstí, že CD Projekt je svérázné studio a hned byla celá situace objasněná.

Představte si, kdyby lidé měli specifický cyberware, který by jim umožnil naladit se na klienta. A až bude po všem, dovolit nositeli, aby zapomněl na vše, co během onoho sezení dělal. Představte si, že by se sexuální pracovnice - panenky - mohli naladit přímo na vás a splnit vaše fantazie, ty nejhlubší tužby a věci skryté ve vašem podvědomí - o kterých ani sami možná nevíte. Některé z těchto holek jsou také součástí Moxes (gang), pod kterým se sjednocují všechny různé druhy sexuálních pracovníků, a to napříč celým městem."

Příběhové mise ušité na míru

CD Projekt se nikdy netajil tím, že se jejich příběh bude pořádně větvit. To, co jsme ale nevěděli bylo, že když v první hodině střelíme do nějakého náhodného chlápka, tak že ho pak později můžeme potkat jako člena gangu, do kterého se zrovna chceme připojit. O problém máme tedy postaráno. Hra ale nebude postavená tak, abychom se do onoho gangu již nadále nemohli přidat.

Nebude to tak, že když začnete bojovat s gangem, tak že pak pro ně nebudete moct pracovat. Ačkoli si někteří z nich budou možná pamatovat, co jste provedli, většina z nich k vám bude cítit pouze zášť. Nicméně opravdu záleží... Většina našeho obsahu je vyrobena na zakázku, šita na míru, takže opravdu závisí na konkrétním úkolu a situaci," uvedl v nedávném rozhovoru pro The Games úkolový designer Mateusz Tomaszkiewicz.

Už žádné odklady, slibuje CD Projekt ohledně Cyberpunku 2077

Už žádné odklady, slibuje CD Projekt ohledně Cyberpunku 2077

Někdy se může stát, že učiníte nějakou volbu a vyústí to například v boj. To je zřejmý a okamžitý důsledek. Ale později, když už to nebudete čekat, můžete narazit i na dlouhodobější následky, na vzdáleném, zcela jiném místě.

Hardwarové požadavky

A na závěr konečně víme, co bude Cyberpunk od naších milovaných mašin očekávat. Jak jste na tom?

pc-specs_cyberpunk_2077.jpg

Cyberpunk 2077 vychází 19. listopadu pro PC, PS4 a Xbox One. Později bude také k dispozici pro PS5 a Xbox Series X.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A