Cyberpunk 2077 se bude držet pohledu první osoby i ve filmečcích

Kamera z pohledu první osoby v Cyberpunku bude součástí celého herního zážitku. CD Projekt chce prý co největší imerzi.

CD Projekt Red očividně touží hráčům přinést opravdu vtahující zážitek z Cyberpunku 2077 a kamera z pohledu první osoby tak bude naprosto nedílnou součástí hry. Výjimkou prý nemají být ani cut-scény, a to včetně sexuálních scén. Výjimkami budou pouze editace postav, řízení vozidel či zobrazování inventáře. Nejdříve o tom hovořila pouze spekulace, ale tu později potvrdil komunitní manažer Marcin Momot.

Studio minule uspělo se Zaklínačem 3, který se držel pohledu třetí osoby. Byl tak stavěný poněkud jinak a vývojáři se například vyhýbali tomu, aby dávali předměty blízko dveří. Chtěli se tak vyvarovat tomu, aby postava neustále do něčeho narážela. Hráči, zdá se, postupně začínají na hru CD Projektu přistupovat a těší se na nový způsob prožívání velkolepého RPG. Ostatně, je skoro nemožné to cítit jinak poté, co vývojáři zveřejnili několik demo ukázek, které předvádějí herní záběry a vypadají naprosto fantasticky. Přesvědčit se můžete například v nejnovějším patnáctiminutovém videu ze streamu, který odvysílal CD Projekt Red minulý týden.

Cyberpunk 2077 vychází 16. dubna na PC, Xbox One a PS4.

Diskuze (2) Další článek: Age of Wonders: Planetfall - vybudujte si vesmírnou civilizaci | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Proč si předplatit Netflix? Třeba kvůli těmto seriálům. Všechny mají dabing nebo české titulky

Proč si předplatit Netflix? Třeba kvůli těmto seriálům. Všechny mají dabing nebo české titulky

Na Netflixu jsme vybrali nejlepší seriály, které mají české titulky a často i dabing. Vycházeli jsme z hodnocení na filmových webech a přidali i trochu svého vlastního vkusu. Naprostou většinu seriálu nikde jinde než na Netflixu nenajdete.

Jaromír Puk
Proč si předplatit?
Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách