Cyberpunk 2077 se chlubí novým trailerem a záběry z hraní

Věčně odkládaný Cyberpunk 2077 se nám připomíná novými záběry. Zajímavý je zejména pohled na režim Braindance.

Cyberpunk 2077 je hra, kterou jsme před pár lety měli za mrtvou. Nyní se na ni těší celý svět! CD Projekt Red chce překonat svého Zaklínače 3 a do Cyberpunku očividně dává hodně a to opravdu hodně. Hra se již několikrát odložila a dle zpráv vývojáři už pracují přesčas. Neváhali tedy, aby nám hru znovu ukázali v rámci první epizody streamů Night City Wire.

cyberpunk_2.jpgcyberpunk_4.jpgcyberpunk_5.jpg
Cyberpunk 2077 překoná svou velikostí všechny hry studia CD Projekt Red

Ze streamu v první řadě stojí za řeč nový trailer. Ten slibuje velké město plné možností, šíleností a Keanu Reevese. Trailer se jmenuje The Gig, což se dá přeložit jako koncert. A vlastně to hezky vystihuje celou atmosféru dvouminutového videa.

Zajímavější ale byly nové záběry z hraní. Ty ukázaly režim Braindance. Jedná se v podstatě o takový vyšetřovací režim, ve kterém ve virtuální realitě zkoumáte vzpomínky a snažíte se podle toho nacházet různé stopy a poznatky, které budou důležité pro splnění úkolu.

Na závěr stojí za řeč oznámení Cyberpunk Edgerunners. Jedná se o anime seriál, který vzniká ve spolupráci s Netflixem a výtvarným studiem Trigger. Seriál bude vyprávět svůj vlastní příběh, který bude pouze založen na světu Cyberpunku 2077 a tím pádem neovlivní děj hry.

Cyberpunk 2077 vyjde 19. listopadu tohoto roku na Xbox One, PS4 a PC. Tedy za předpokladu, že nedojde k dalším odkladům.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |