Cybertruck a Roadster od Tesly řádí v novém herním traileru Tencentu

Tesla rozhodně ví, jak upoutat pozornost i bez reklamy.

Herní trailery jsou často stylovou záležitostí, která se dostane i za hranice herního průmyslu a především v Číně o tom ví své. Určitě jste si všimli, že Tesla je známá svým přístupem k reklamě, její výrobky se však neustále objevují všude možně. A herní branže není výjimkou.

Čínský gigant Tencent nyní do svého nejnovějšího herního traileru šoupnul rovnou dvojici elektrických bouráků výrobce, futuristický Cybertruck a sportovní Roadster. Obě vozidla lákají na akční hru Game for Peace, což je čínská odnož PUBG Mobile, kde drtí robotické psy a roboty a používají teleportační zařízení. Nic, co by bylo pro Elona Muska příliš. 

Od něj dokonce dostal trailer uznání na Twitteru

Kompletní verzi traileru naleznete níže.

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Diskuze (2) Další článek: Profil na LinkedInu možná vyzradil novou herní značku z rukou The Coalition

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,