Dabér filmového Sonica má radost z jeho redesignu

Existuje vůbec někdo, kdo nemá radost z toho, že Sonic nakonec bude vypadat jinak, než bylo v úmyslu?

Ježek Sonic ve svém filmovém zpracování vzbudil pozornost původním designem slavné herní postavičky od Segy. Nejrychlejší ježek světa vypadal doslova ohavně a všem dětem musel působit znepokojivé sny. Ve chvíli, kdy se jeho tvůrci rozhodli pro jeho redesign, všichni se radovali a ke hlasům, které změnu vzhledu schvalují se teď přidává také herec, který má na starosti hlasové ztvárnění Sonica.

"Ještě jsem neviděl konečnou verzi, ale jsem nadšený. Díky fanouškům mění vzhled. Jen protože fanoušci promluvili, rozhodli se film upravit. Lidé v Paramountu naslouchají svému publiku," ​pochvaluje si Ben Schwartz. Tvůrci se rozhodli vzhled slavného herního ježka změnit poté, co spousta potenciálních diváků podepsala petici, která přesně takový krok žádala. Teď už zbývá jenom počkat, jak přesně bude Sonic vypadat. 

Váš názor Další článek: Panství hrůzy: Svatyně Soumraku - zastavte Soumračnou lóži | recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách