Daemonica: Chystá se další česká adventura!

Společnost Cinemax dnes zveřejnila první informace o připravované akční adventuře od neznámého vývojářského týmu RA Images. Daemonica, jak se hra jmenuje, nabídne krom hezky vzhlížejícího grafického kabátku i atraktivní příběh z dob středověké Anglie.

Hlavním hrdinou bude tajemný Nicholas Farepoynt, který se roku 1350 vydá do blíže nespecifikovaného městečko kdesi v Anglii. Jeho návštěva nebude v žádném případě bezúčelná; jeho úkolem je totiž vyšetřit záhadná zmizení ístních občanů. Na těch už se ostatně začala projevovat nejen únava z probdělých nocích, ale i ne zrovna atmosféra, do níž se celé město díky vraždám ponořilo. Nicholas je ale na likvidaci masových vrahů ten nejpovolanější, jistě se tedy s nastalou situací nějak vypořádá.

Samotný příběh bude rozdělen na pět aktů, v nichž si hráč postupně projde rozmanitými dobovými kulisami, bude řešit různé hádanky a nebo třeba sbírat byliny. Hra by měla dále nabídnou akční vložky v podobě zajímavě řešených soubojů, jež by měly své opodstatnění najít v příběhu.

   

Daemonica by měla vyjít někdy mezi únorem a březnem, cena za verzi s kompletní českou lokalizací a dabingem by neměla převýšit 1000 Kč.

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce