Další add-on pro The Sims

Před několika málo dny oznámila společnost Electronic Arts, že na jaře tohoto roku by měl vyjít titul "The Sims House Party Expansion Pack". Tento přídavek k nejprodávanější hře roku 2000 bude obsahovat nové postavy, činnosti, styly architektury, objekty, hudbu a další. A co víc - konečně bude možné pořádat pořádné domácí party!
Další add-on pro The Sims
"Stejně jako opravdoví lidé, Simové jsou společenské bytosti, pro které bylo ovšem vždy velice obtížné sejít se na společné party", říká Lucy Bradshaw, vrchní manažerka studia Maxis (které, jak jistě všichni víte, je pramatkou (či praotcem, jak chcete) všech Sim* simulací). "Tento nový datadisk několikanásobně zvýší míru zábavnosti sledování a ovládání vašich Simů" dodává.

Tři nové architektonické styly a desítky nových objektů umožní hráčům pořádat bujaré oslavy ve vesnické hospodě, žranice v tropických barech či temné raves v hlubokém podzemí. Ke každému tématu bude samozřejmě k dispozici množství nejrozmanitějších kostýmů, dekorací a oblečení.

Hráči také budou moci svým Simům vybudovat taneční parket a sledovat je, jak se kroutí v rytmu zvuků a hudby míchané nejznámějšími DJs. Taktéž bude možné najmout si zásobovatele, aby udržoval občerstvovací stůl stále plný nejrůznějších lahůdek a nikdy nedovolil, aby se mísa sladkého punče vyprázdnila. Nebo taky mohou nechat dovézt mechanickou krávu či obrovský dort plný překvapení a vykopnout oslavu do nevídaných výšin. Inu, kdo ví, co ještě si ti pomatení programátoři a designéři vymyslí. House Party Expansion Pack by měl prostě dovolit Simům uspořádat takový večírek, na jaký jejich sousedé jen tak nezapomenou. A vy zřejmě taky ne.

Mno tak to vidíte, jak se taky dají vydělávat peníze vymýšlením dalších a dalších neuvěřitelných blbostí :-). Předchozí datadisk - Livin' Large obsahoval alespoň ještě jakž-takž reálné situace, ovšem tohle, to má být opravdu něco nevídaného. A jestliže se Livin' Large prodalo přes půl milionu kusů, kolik se asi prodá House Party? Mno netroufám si to zatím odhadovat. Co myslíte vy?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A