Další Call of Duty bude dost možná nástupcem nedávného Modern Warfare

Pokračování příběhu z roku 2019 nás zavede mezi kolumbijské kartely.

Ještě k nám ani nedorazil nejnovější díl akční série Call of Duty a už se šušká o tom dalším. Nedávný tweet od známého insidera naznačuje, že další díl z roku 2022 by mohl být přímým pokračováním Modern Warfare z roku 2019. Se speciálními jednotkami bychom se měli vydat do Kolumbie mezi drogové kartely, což je posun od teroristických útoků z předchozího dílu. 

Hra nese kódové označení Project Cortez a není to poprvé, co se zmínka o něm objevila v éteru. Také v nedávném úniku her z GeForce Now se Cortez objevil a vývojářem byl označen Infinity War, což by sedělo, stejně jako tříletá pauza mezi jednotlivými díly. 

Co je na tom pravdy uvidíme až v příštím roce, prozatím jsou všechny oči upřeny k letošnímu dílu Vanguard, který nás zavede na bojiště druhé světové války. 

Váš názor Další článek: Deltarune Chapter 2 vyjde už zítra. Zatím ale pouze na PC a Mac

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách