Další datadisk pro World of Warcraft by se mohl jmenovat Dragonflight

Poukazuje na to únik informací z oficiálních stránek.

Zatímco se Blizzard chystá oficiálně odhalit další příběhové rozšíření pro MMO World of Warcraft během speciálního eventu 19. dubna, oficiální stránky možná nechtěně prozradily minimálně název datadisku. Ten by se mohl jmenovat Dragonflight. 

Zdrojový kód stránky totiž odhaluje celou řadu informací a názvů jako Dragonflight Base, Heroic a Epic Expansion předprodeje. Vše také odkazuje na nové stránky dragonflight.blizzard.com, které v tuto chvíli nejsou dostupné.

Podobné úniky se často ukazují být pravdivé, na oficiální potvrzení ostatně nebudeme muset čekat dlouho. Pouhé dva týdny.

Diskuze (3) Další článek: Ultra Deluxe edice hry The Stanley Parable vyjde na PC i konzole

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

24. března | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
23. března | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC