Další detaily o Dark Souls

Už dříve jsme vám přinesli spoustu informací o Dark Souls (předtím ještě pod kódovým označním Project Dark), jak lze ale z nově zveřejněných detailů usoudit, vývojáři s odhalováním titulu neskončili.

Začneme tou špatnou zprávou - hra nebude mít demo. Tvůrce hry Hidetaka Miyazaki se brání tím, že ve tvorbě dem není moc dobrý, a že by stejně tak rozsáhlému projektu, jakým Dark Souls je, krátké demo neudělalo službu.

VIDEO: 3976 'Dark Souls - Announcement Trailer'

Co se DLC týče, nejsou prozatím žádné plány, i když to neznamená, že někdy v budoucnu nějaké nevznikne. Délka hry však bude činit více jak 60 hodin čistého herního času, což by absenci přídavného obsahu mělo vykompenzovat.

Dark Souls bude mít dále na sto různých druhů nepřátel, což je oproti třiceti z Demon's Souls prudký nárust. O rozmanitost tedy nouze nebude.

Zdroj: Andriasang
Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: RPG | Fantasy RPG
Výrobce: From Software | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 7. října 2011 (PS3, X360)
24. srpna 2012 (PC)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |