Další díl série Myst na obzoru, tentokráte End of Ages

Sotva jsme vydali recenzi na Myst 4: Odhalení, už vývojáři z Cyan Worlds odhalili díl další. Už z názvu Myst 5: End of Ages je jasné, že by chtěli tímto kusem celou sérii završit. Svým fanouškům se oplatili za věrnost sérii tím, že dříve, než vydají oficiální tiskové prohlášení, oznámili toto pokračování na fanouškovských stránkách Myst Worlds.

Nikoho nepřekvapí, že po předchozích adventurách zůstanou vývojáři i v pátém díle věrni tomuto žánru. A příběhy všech předchozích částí se zde setkají, aby byly společně ještě jednou završeny. A to vše snad již koncem tohoto roku.

Zdroj: Myst Worlds

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce