Další Dragon Age možná změní strukturu. Půjde o Anthem s draky

Poučí se EA z chyb Anthem?
Další Dragon Age možná změní strukturu. Půjde o Anthem s draky

Fantasy série Dragon Age je velmi pečlivě hlídaným klenotem RPG žánru a většina fanoušků tak poskakovala nedočkavostí, když před nedávnem došlo k oznámení vývoje čtvrtého dílu. Od té doby se po značce slehla zem a nikdo netuší, jak přesně bude hra vypadat. I proto jsou čerstvé informace více než zastrašující. 

Známý herní insider Jason Schreier, který má na triku spoustu velmi přesných spekulací a detailů z herního průmyslu, se na portálu Kotaku rozpovídal o vývoji čtvrtého dílu Dragon Age. A nevypadá to růžově. 

Nový Dragon Age je na cestě, láká na něj krátký teaser

Nový Dragon Age je na cestě, láká na něj krátký teaser

Podle všeho byla vývojová cesta nového dílu Dragon Age podobně kostrbatá jako příběh Anthem, projekt vlastně začal jako zcela jiné RPG menších rozměrů, což se nakonec transformovalo na čtvrtý díl známé série. Už to samo o sobě znamená, že titul nebyl tvořen od základů jako nástupce známé značky, což nepotěší. 

Mnohem horší zprávou ale je, že EA očividně hodlá pokračovat ve svém byznys modelu "hra jako služba" a v zásadě naváže na základ Anthem. Půjde tedy o herní platformu s dlouhodobou životností a ziskovostí. Schreier projekt dokonce pojmenoval jako "Anthem s draky". 

Mass Effect není mrtvý, slibuje Bioware. Dalšího dílu se možná dočkáme

Mass Effect není mrtvý, slibuje Bioware. Dalšího dílu se možná dočkáme

Prozatím nevíme, kolik je na tom pravdy, Schreier se ale nemýlí často. Nezbývá tedy, než si počkat na oficiální informace a doufat v zázrak. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma