Další GTA bude mít reálnější postavy

Díky fanouškovským stránkám série Grand Theft Auto GTAplanet jsme se dozvěděli, že společnost Rockstar se dohodla na používání engine Euphoria z dílen NaturalMotion. Tento engine by se měl starat o vykreslování postav, které budou díky jeho vlastnostem údajně reálnější.

Pokud jste příznivci kontroverzních her z dílen Rockstar, můžete si spokojeně mnout ruce. Ať už se bude jednat o pokračování série GTA, nebo nějakou novou hru, vývojáři budou moci při zobrazování postav použít engine Euphoria. Ten je postaven na technologii DMS (Dynamic Motion Synthesis), která by měla zajistit reálné chování postav pomocí simulace nejen lidského těla, ale také jeho nervové soustavy. To by mělo hráči ukazovat rozličná chování v různých situacích, kdy není pohyb postav předdefinován, ale počítán v reálném čase na základě okolních akcí. Na tuto technologii se můžeme těšit už ve hře GTA 4.

Zdroj: GTAplanet

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |