Další herní olympiáda bude v Singapuru

Komise pro výběr dějiště neoficiální herní olympiády (World Cyber Games) rozhodla, že v roce 2005 se svátek progamingu uskuteční v Singapuru. Jihoasijské velkoměsto si získalo od komise více sympatií než Taipei, Hannover a Milán. World Cyber Games je jednou z největších světových progamingových událostí, které se každým rokem zúčastňuje několik stovek sportovců z desítek různých zemí (Českou republiku nevyjímaje). Loni se WCG uskutečnila v Soulu, letos se poprvé dočká mimoasijské město - San Francisko - 6. - 10. října.

  

Zdroj: Gamer´s Hell

Váš názor Další článek: Monstrózní test DOOMu 3 na různých PC

Témata článku: , , , , , , ,




Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
17:37 | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC