Další mise a obrázky z The Simpsons Game

Útok rodiny Simpsonových představuje jednu velkou parodii na herní i filmový průmysl, který v sobě obsáhne šestnáct misí s naprosto rozdílnou náplní. V každé z nich se hráči ujmou ovládání dvou hlavních protagonistů – Barta, Lízy, Homera nebo Marge – a to buď v kooperativní hře s kamarádem, nebo v singleplayeru, kdy se o pohyb druhé postavy postará počítač. Každý člen rodiny bude mít jiné schopnosti, s nimiž musí podpořit toho druhého. Například Líza může meditovat u speciálních svatostánků Buddhy, aby se obraz přepnul do ptačího pohledu a hráč mohl přemísťovat těžké předměty „božskou rukou.“ Marge zase umí komandovat virtuální obyvatele Springfieldu megafonem, zatímco Bart plachtí na své kápi a Homer se kutálí ulicemi proměněn v obří nafouknutý balón. Server Gamespot v minulých dnech odhalil některé z připravovaných úrovní, zde jsou:

  

The Land of the Chocolate
Výuková úroveň, ve které Homer následuje malého čokoládového králíka, aby přivykl základům ovládání a naučil se používat několik speciálních schopností. Povinnost jak pro nováčky, tak pro milovníky čokolády, neboť všechny herní polygony jsou zde zbarveny do sladké hnědé barvy.

Bartman Beginns
Bart zachraňuje muzeum přepadené bandou vandalů. Při akci procvičí zejména prak a plachtění na své bartmanovské kápi.

Around the World in 80 Bites
Cestovat okolo světa v osmdesáti kousnutích? Soutěž jako stvořená pro Homera! S asistencí Barta se musí propracovat hádankami v sérii jídlem inspirovaných místností, ovšem pozor, na překonání každé z nich má jen dvě minuty!

Lisa the Tree Hugger
Úroveň pojmenovaná Líza objímačem stromů nepojednává o pletichách dívky s Milošem Zemanem, nýbrž ji staví do boje proti obrovské těžební společnost Montgomeryho Burnse, která provádí drastickou čistku místního lesa. Podaří se zachránit co nejvíce stromů?

  

Mob Rules
Do obchodů Springfieldu se dostala krvavá hra Grand Theft Scratchy! Marge popadá svůj megafon a cestou k radnici formuje domobranu, která má vymýtit škodlivý titul z polic. Líza při tom medituje a stavěním mostů z billboardů nebo odstraňováním překážek formuje rostoucí armádě cestu.

The Day of the Dolphin
Mise zasazená do přístavu posílá Barta s Lízou do boje proti vyšinutým delfínům vedeným jejích bossem Snorkym. Průvodce bude dělat kapitán Horatio McCalister v roli NPC, zatímco hráč se bude věnovat paralyzování kytovců vyhřezlých z hlubin moře saxofonem.

Shadow of the Colossal Donut
Jedna z prvních dříve prezentovaných úrovní, v níž Barta s Homerem pronásleduje obrovský robot s koblihou v ruce lasery v očích. Podaří se zasáhnout slabé místo na jeho zádech?

  

Invasion of the Yokel-Snatchers
Osud světa je opět naložen na žlutá bedra Homera a Barta, jež v parodii na všechny ty filmy a hry se zákeřnými mimozemšťany likvidují zelené nájezdníky z kosmu ve velkém. Hráči se dočkají také odkazu na Space Invaders a mnohé další legendy.

Medal of Homer
Když se Francie rozhodne vzdát nacistickému Německu, je na čase zasáhnout. Vylodění na Omaha Beach je slabota, prioritu má najití všech bílých vlajek na francouzských staveních a jejich stržení. Mimochodem lze v této úrovni nalézt skrytou místnost otexturovanou a ozvučenou prvky ze hry Wolfenstein 3D.

  

  

Související informace (The Simpsons Game):
Platforma: Xbox 360, PS3, PSP, DS
Žánr: Akční parodie
Výrobce: Electronic Arts (
http://www.ea.com/)
Vydavatel: Electronic Arts (
http://www.ea.com/)
Předpokládané datum vydání: 30. října 2007

Zdroj: GameSpot

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A