Další mise a obrázky z The Simpsons Game

Útok rodiny Simpsonových představuje jednu velkou parodii na herní i filmový průmysl, který v sobě obsáhne šestnáct misí s naprosto rozdílnou náplní. V každé z nich se hráči ujmou ovládání dvou hlavních protagonistů – Barta, Lízy, Homera nebo Marge – a to buď v kooperativní hře s kamarádem, nebo v singleplayeru, kdy se o pohyb druhé postavy postará počítač. Každý člen rodiny bude mít jiné schopnosti, s nimiž musí podpořit toho druhého. Například Líza může meditovat u speciálních svatostánků Buddhy, aby se obraz přepnul do ptačího pohledu a hráč mohl přemísťovat těžké předměty „božskou rukou.“ Marge zase umí komandovat virtuální obyvatele Springfieldu megafonem, zatímco Bart plachtí na své kápi a Homer se kutálí ulicemi proměněn v obří nafouknutý balón. Server Gamespot v minulých dnech odhalil některé z připravovaných úrovní, zde jsou:

  

The Land of the Chocolate
Výuková úroveň, ve které Homer následuje malého čokoládového králíka, aby přivykl základům ovládání a naučil se používat několik speciálních schopností. Povinnost jak pro nováčky, tak pro milovníky čokolády, neboť všechny herní polygony jsou zde zbarveny do sladké hnědé barvy.

Bartman Beginns
Bart zachraňuje muzeum přepadené bandou vandalů. Při akci procvičí zejména prak a plachtění na své bartmanovské kápi.

Around the World in 80 Bites
Cestovat okolo světa v osmdesáti kousnutích? Soutěž jako stvořená pro Homera! S asistencí Barta se musí propracovat hádankami v sérii jídlem inspirovaných místností, ovšem pozor, na překonání každé z nich má jen dvě minuty!

Lisa the Tree Hugger
Úroveň pojmenovaná Líza objímačem stromů nepojednává o pletichách dívky s Milošem Zemanem, nýbrž ji staví do boje proti obrovské těžební společnost Montgomeryho Burnse, která provádí drastickou čistku místního lesa. Podaří se zachránit co nejvíce stromů?

  

Mob Rules
Do obchodů Springfieldu se dostala krvavá hra Grand Theft Scratchy! Marge popadá svůj megafon a cestou k radnici formuje domobranu, která má vymýtit škodlivý titul z polic. Líza při tom medituje a stavěním mostů z billboardů nebo odstraňováním překážek formuje rostoucí armádě cestu.

The Day of the Dolphin
Mise zasazená do přístavu posílá Barta s Lízou do boje proti vyšinutým delfínům vedeným jejích bossem Snorkym. Průvodce bude dělat kapitán Horatio McCalister v roli NPC, zatímco hráč se bude věnovat paralyzování kytovců vyhřezlých z hlubin moře saxofonem.

Shadow of the Colossal Donut
Jedna z prvních dříve prezentovaných úrovní, v níž Barta s Homerem pronásleduje obrovský robot s koblihou v ruce lasery v očích. Podaří se zasáhnout slabé místo na jeho zádech?

  

Invasion of the Yokel-Snatchers
Osud světa je opět naložen na žlutá bedra Homera a Barta, jež v parodii na všechny ty filmy a hry se zákeřnými mimozemšťany likvidují zelené nájezdníky z kosmu ve velkém. Hráči se dočkají také odkazu na Space Invaders a mnohé další legendy.

Medal of Homer
Když se Francie rozhodne vzdát nacistickému Německu, je na čase zasáhnout. Vylodění na Omaha Beach je slabota, prioritu má najití všech bílých vlajek na francouzských staveních a jejich stržení. Mimochodem lze v této úrovni nalézt skrytou místnost otexturovanou a ozvučenou prvky ze hry Wolfenstein 3D.

  

  

Související informace (The Simpsons Game):
Platforma: Xbox 360, PS3, PSP, DS
Žánr: Akční parodie
Výrobce: Electronic Arts (
http://www.ea.com/)
Vydavatel: Electronic Arts (
http://www.ea.com/)
Předpokládané datum vydání: 30. října 2007

Zdroj: GameSpot

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

7.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

dnes |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |