Další mise a obrázky z The Simpsons Game

Útok rodiny Simpsonových představuje jednu velkou parodii na herní i filmový průmysl, který v sobě obsáhne šestnáct misí s naprosto rozdílnou náplní. V každé z nich se hráči ujmou ovládání dvou hlavních protagonistů – Barta, Lízy, Homera nebo Marge – a to buď v kooperativní hře s kamarádem, nebo v singleplayeru, kdy se o pohyb druhé postavy postará počítač. Každý člen rodiny bude mít jiné schopnosti, s nimiž musí podpořit toho druhého. Například Líza může meditovat u speciálních svatostánků Buddhy, aby se obraz přepnul do ptačího pohledu a hráč mohl přemísťovat těžké předměty „božskou rukou.“ Marge zase umí komandovat virtuální obyvatele Springfieldu megafonem, zatímco Bart plachtí na své kápi a Homer se kutálí ulicemi proměněn v obří nafouknutý balón. Server Gamespot v minulých dnech odhalil některé z připravovaných úrovní, zde jsou:

  

The Land of the Chocolate
Výuková úroveň, ve které Homer následuje malého čokoládového králíka, aby přivykl základům ovládání a naučil se používat několik speciálních schopností. Povinnost jak pro nováčky, tak pro milovníky čokolády, neboť všechny herní polygony jsou zde zbarveny do sladké hnědé barvy.

Bartman Beginns
Bart zachraňuje muzeum přepadené bandou vandalů. Při akci procvičí zejména prak a plachtění na své bartmanovské kápi.

Around the World in 80 Bites
Cestovat okolo světa v osmdesáti kousnutích? Soutěž jako stvořená pro Homera! S asistencí Barta se musí propracovat hádankami v sérii jídlem inspirovaných místností, ovšem pozor, na překonání každé z nich má jen dvě minuty!

Lisa the Tree Hugger
Úroveň pojmenovaná Líza objímačem stromů nepojednává o pletichách dívky s Milošem Zemanem, nýbrž ji staví do boje proti obrovské těžební společnost Montgomeryho Burnse, která provádí drastickou čistku místního lesa. Podaří se zachránit co nejvíce stromů?

  

Mob Rules
Do obchodů Springfieldu se dostala krvavá hra Grand Theft Scratchy! Marge popadá svůj megafon a cestou k radnici formuje domobranu, která má vymýtit škodlivý titul z polic. Líza při tom medituje a stavěním mostů z billboardů nebo odstraňováním překážek formuje rostoucí armádě cestu.

The Day of the Dolphin
Mise zasazená do přístavu posílá Barta s Lízou do boje proti vyšinutým delfínům vedeným jejích bossem Snorkym. Průvodce bude dělat kapitán Horatio McCalister v roli NPC, zatímco hráč se bude věnovat paralyzování kytovců vyhřezlých z hlubin moře saxofonem.

Shadow of the Colossal Donut
Jedna z prvních dříve prezentovaných úrovní, v níž Barta s Homerem pronásleduje obrovský robot s koblihou v ruce lasery v očích. Podaří se zasáhnout slabé místo na jeho zádech?

  

Invasion of the Yokel-Snatchers
Osud světa je opět naložen na žlutá bedra Homera a Barta, jež v parodii na všechny ty filmy a hry se zákeřnými mimozemšťany likvidují zelené nájezdníky z kosmu ve velkém. Hráči se dočkají také odkazu na Space Invaders a mnohé další legendy.

Medal of Homer
Když se Francie rozhodne vzdát nacistickému Německu, je na čase zasáhnout. Vylodění na Omaha Beach je slabota, prioritu má najití všech bílých vlajek na francouzských staveních a jejich stržení. Mimochodem lze v této úrovni nalézt skrytou místnost otexturovanou a ozvučenou prvky ze hry Wolfenstein 3D.

  

  

Související informace (The Simpsons Game):
Platforma: Xbox 360, PS3, PSP, DS
Žánr: Akční parodie
Výrobce: Electronic Arts (
http://www.ea.com/)
Vydavatel: Electronic Arts (
http://www.ea.com/)
Předpokládané datum vydání: 30. října 2007

Zdroj: GameSpot

Váš názor Další článek: Epizodická adventura od Rona Gilberta, tvůrce Monkey Island

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,