Další Need for Speed of Criterionu by mohlo dorazit ještě letos

EA plánuje také Star Wars Jedi: Fallen Order 2.

Nejnovější díl závodní série Need for Speed od Criterionu měl vyjít už v uplynulém roce, tým byl ale přesunut jako pomocná ruka pro vývoj nejnovějšího Battlefieldu a NFS se tak odložilo na rok letošního. Herní novinář Tom Henderson na svém Twitteru nyní podotýká, že by se další díl závodů opravdu měl objevit na trhu už letos, klasicky v podzimní sezóně. 

EA už dříve poznamenalo, že po akvizici studia Codemasters si nyní může vydavatel dovolit vydávat závodní série každý rok bez toho, aby se při vývoji některé z nich zbytečně spěchalo. Dalšímu Need for Speed tak rok navíc rozhodně prospěl. 

Mezi další plány EA patří také zatím neoznámené pokračování skvělé akční adventury Star Wars Jedi: Fallen Order, které by taktéž mohlo dorazit na naše monitory už letos ke konci roku. 

Váš názor Další článek: Recenze hry GTFO. Napínavá týmová akce v podzemním chaosu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru