Další novinky od Cenegy

V průběhu týdne se na našem trhu objevilo mnoho nových titulů, o jejichž distribuci se stará společnost Cenega CZECH.

Frontline Attack: Battle Over Europe

Frontline Attack: War over Europe je real-time strategií zobrazující boje, které probíhaly na území Evropy v letech 1941 - 1944. Hráč získává kontrolu nad nejrůznějšími ozbrojenými a mechanickými jednotkami, pozemním vojskem i vzdušnými silami. Hra zahrnuje akce od útoku Němců na Sovětský svaz, přes další významné bitvy na východní frontě, operace ve Francii a Itálii, až po německou ofenzivu v Ardenách. Hráč se může hry zúčastnit na staně německých vojsk, sovětů i alianční armády, a to jak v single-playerové kampani, tak v multiplayerových módech. Frontline Attack: War over Europe je prvním titulem využívajícím nejnovější "Earth-3" engine od Reality Pump.

Ke hře dostanete za cenu 1499,- Kč český manuál. Minimální hardwarové nároky jsou PII-350 MHz, 64 MB RAM, 16 MB DirectX 8.1 kompatibilní grafická karta a 670 MB na HDD, Windows 95/98/ME/2000/XP.

Emperor: Rise Of Middle Kingdom

Začněte s kouskem půdy u Yang-tze a skončete s nejmocnější říší na Zemi. Pomáhejte svým lidem prosperovat. Objevujte nové technologie. Určujte daně, řiďte obchod, budujte obrovské armády. Přepadejte okolní města a podrobte si je. Dekorujte. Máte vše, co je potřeba ke stavbě Velké zdi? A co takhle vyznamenat své předky? Připojte se se svým městem on-line a zjistěte, jestli jste opravdu nejlepší na světě. Váš trůn čeká.

Mezi novátorské vlastnosti této budovatelské strategie patří on-line hra více hráčů (až osm hráčů se může utkat nebo spolupracovat on-line), osobností profily každého z obyvatel , kteří jsou nyní také chytřejší, nové ovládání boje přináší do bitev více zábavy.

Cena je 1199,- Kč včetně českého manuálu. Minimální hardwarové nároky jsou PII-400 MHz, 64 MB RAM, 4 MB DirectX 8.0 kompatibilní grafická karta a 800 MB na HDD, Windows 95/98/ME/2000/XP.

Více informací: preview (21.9.2002)

Stronghold Crusader

Vydejte se na cestu do daleké Arábie přelomu 11. a 12. století, která proslula jako domov odvážných bojovníků vybavených mocnými zbraněmi. Veďte skupinu křižáků zocelených věky krvavých válek nebo odporujte jejich nájezdům na straně arabů. Stejně jako jeho předchůzce, tak i Stronghold Crusader jedinečným způsobem kombinuje akční prvky realtimové strategie s charakteristikami budovatelsko - hospodářských strategií.

Nejnovější datadisk k proslulé realtime strategií nabízí 4 rozdílné kampaně odehrávájící se na blízkém východě v období křižáckých výprav.  Dostanete možnost postavit se do čela armády těžce ozbrojených križáků jako král Richarda Lví Srdce nebo se stát mocným syrským sultánem Saladinem. Zažijete kruté středověké souboje, budete stavět nedobytné pevnosti. Autoři hry také dávají hráčům možnost navrhnout vlastní scénáře pomocí nového editoru úrovní.

Cena tohoto datadisku činí 1499,- Kč, přibalen je český manuál. Minimální hardwarové nároky jsou PII-350 MHz, 64 MB RAM, 4 MB DirectX 8.1 kompatibilní grafická karta a Windows 98/ME/2000/XP.

Více informací: recenze Stronghold (2.5.2002)

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na největším herním veletrhu

E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na…

Letošní E3 bude velké. A bude stát za to.

9.  6.  2018 | | 12 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |