Další State of Play má podle spekulací proběhnout na začátku února

Už je to pár měsíců, co jsme viděli poslední prezentaci novinek pro PlayStation. Podle insidera Toma Hendersona bychom se další měli dočkat začátkem února.

I když nás velké herní události čekají opět až v létě, tak v posledních letech není nic neobvyklého, že si společnosti pořádají vlastní prezentace. Příkladem toho je vedle Nintenda také PlayStation, který by s dalším State of Play měl přijít na začátku příštího měsíce. Insider Tom Henderson v jednom ze svých videí uvádí konkrétně datum 3. února. 

Dle jeho slov to může být zase jedna z větších prezentací. Měl by se ukázat launch trailer pro bojovku Sifu, která vychází 8. února. Z Horizon: Forbidden West bychom pak měli vidět delší ukázku ve stylu Ratcheta & Clanka nebo Deathloopu z předchozích prezentací. Warner Bros jsou prý také připraveni ukázat více z Hogwarts Legacy, které už hráči očekávali na The Game Awards. Od původního oznámení jsme o tomto RPG ze světa Harryho Pottera neslyšeli a jde o jeden z nejočekávanějších titulů letošního roku.

Henderson se ale nedrží zkrátka a rovnou zmínil i to, že další prezentace se má konat na konci března, kdy má PlayStation odhalit svoje plány na druhou polovinu letošního roku. Tentokrát by se mělo blíže představit PlayStation VR2, Ghostwire Tokyo a God of War Ragnarök. V souvislosti s PlayStationem pak padlo ještě pár slov o projektech týkajících se série Last of Us. Prý už se jejich vývoj blíží ke konci a jejich vydání by mohlo proběhnout ještě letos spolu s připravovaným seriálem. 

Jako vždy upozorňujeme, že se nejedná o oficiální informace, takže nakonec to může být s nadcházejícími prezentacemi PlayStationu jinak. Rozhodně bychom se ale nezlobili, pokud by nám novinky odhalili už takto z kraje roku.

Zdroj: Reddit

Váš názor Další článek: Na dohrání Dying Light 2 si vyhraďte alespoň 500 hodin herního času

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách