Další Steam Next Fest odstartoval. Vyzkoušejte stovky demoverzí nadcházejících her

S novým festivalem na Steamu si můžete vyzkoušet zatím nevydané tituly. Najde se mezi nimi spousta zajímavých kousků.

Včera večer odstartoval únorový Steam Next Fest, v rámci kterého můžete vyzkoušet stovky demoverzí menších i větších her, jejíchž vydání se teprve chystá. Stačí zamířit na stránky festivalu a vybrat si ty, které vám padnou do oka. Čas na hraní máte do pondělí 28. února.

Za nás můžeme doporučit třeba české akční RPG The Last Oricru. Poprvé si tuto novinku studia GoldKnights může vyzkoušet každý. Oricru si zakládá na příběhu a rozhodnutích, které mají viditelný vliv na zdejší svět. Kombinuje v sobě prvky sci-fi s fantasy. Navíc si ho můžete projít i v kooperaci.

Za zmínku stojí také Neon White, což je FPS skákačka založená na rychlém pohybu. Vývojáři do něj zapracovali také stavění balíčku karet, které slouží jako zbraně proti nepřátelům. A v neposlední řadě tady najdete i demo plošinovky Kao The Kangaroo. Určitě se ale nebojte zabrousit i mezi méně známé tituly. Nedivili bychom se, kdyby se mezi nimi bylo několik skrytých klenotů.

Váš názor Další článek: Capcom chystá sbírku 10 bojových her. Nechybí ani u nás dosud nevydané tituly

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

24. března | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
23. března | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC