Další střípky o Rainbow Six: Lockdown

Red Storm pracuje na dalším díle série Tom Clancy`s Rainbow Six, který nese přídomek Lockdown. O tomto všem jsme vás už informovali v rozsáhlém preview, nyní se nám skládačka faktů začíná plnit dalšími střípky.

   

Vše začalo poměrně nenápadně ve chvíli kdy vznikla organizace Global Liberation Front. Jenže chvíli po založení se těmto fanatikům podařilo získat biologické zbraně a začali hrozit útokem. Tím rychle nabrali do svých řad mnohé další příznivce po celém světě a zásahové týmy Rainbow mají svého nepřítele. Tým Rainbow 2, který vede starý známý Chavez Ding, dostal za úkol postupnou eliminaci jednotlivých buněk celé sítě. Upoutal však na sebe pozornost GLF a sami bojovníci proti terorismu musejí čelit odplatě.

Příběh by měl být mnohem poutavější, než tomu bylo dříve a hráč by se měl mnohem lépe seznámit se svými lidmi v týmu. Každý z nich by měl mít svoji jedinečnou osobnost, která se ponese celou hrou. Navíc často budou mise postaveny z druhé strany, žádné útoky na teroristy, ale útoky teroristů na údernou jednotku, nebo její pomocníky. To jsou chvíle kdy by se veškeré vlastnosti členů Rainbow měly projevit na plno.

Zdroj: Red Storm


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |