Další Ubisoft Forward proběhne už příští týden. Jaká oznámení nás čekají?

Summer Game Fest už je sice u konce, ale prezentace herních vydavatelství pokračují dál. Příští čtvrtek se s námi o další novinky podělí Ubisoft.

Stále se mluví o tom, že v následujících měsících nás čeká celá řada prezentací, ale ohledně dat konání společnosti moc sdílné nejsou. První s ohlášením přišel Ubisoft. Jeho další prezentace Forward proběhne už ve čtvrtek 10. září v 21:00 našeho času.

V traileru můžete vidět, co všechno nás v průběhu večera čeká. Opět se připomenou hry, jejichž vydání už je za rohem. Watch Dogs Legion bude doprovázet například Assassin's Creed Valhalla. Samozřejmě nebude chybět ani odhalení nového obsahu pro již vydané tituly jako je Rainbow Six Siege a Hyper Scape. Hodinu před samotnou prezentací proběhne pre-show, kde se objeví zaměstnanci vývojářských týmu her jako je For Honor, Division 2 nebo Ghost Recon: Breakpoint.

Gods & Monsters pravděpodobně vyjdou pod jiným jménem

Gods & Monsters pravděpodobně vyjdou pod jiným jménem

Na krátký okamžik se také ukázali Gods & Monsters, respektive Immortals: Fenyx Rising. Přejmenování už je oficiální a vypadá to, že úniky byly pravdivé a hra dostala nejen nové jméno, ale byla upravena i její vizuální stránka. Jsme velmi zvědaví, kam se tento projekt posunul od jeho poslední prezentace.

Stejně jako v případě prvního Ubisoft Forward můžete za sledování živého vysílání získat odměny do her. Na obrázku níže je vypsáno, co všechno dostanete. Abyste získali vše, musíte koukat 40 minut.

image.png

Nás každopádně nejvíce zaujala část na začátku prohlášení k nadcházejícímu Ubisoft Forward, která zmiňuje nové hry a oznámení. Co myslíte, že pro nás tento francouzský gigant chystá? Opravdu to bude vylepšená verze Prince of Persia: Sands of Time jak se proslýchá? Nebo že by konečně další Splinter Cell? 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |