Další zásoby World of Warcraft do Evropy

Společnost Blizzard si velmi dobře uvědomuje, že se v Evropě po šesti set dvaceti tisících kopií World of Warcraft jen zaprášilo. Bylo tak rozhodnuto, že na Starý kontinent přijde ještě další čtvrtka milionu krabic. Každá z nich bude mimo hry samotné obsahovat ještě vstupní kartu návštěvníka, kterou budete moci dát některému ze svých známých. Ten se pak bude moci připojit deset dní k vlastnímu hernímu účtu zadarmo. Pokud se však rozhodne se hrou pokračovat, tak si ji bude muset pořídit. A tak získá další kartu, kterou dá svému známému a kolovrátek se opakuje.

   

Jinak necelých devět set tisíc kopií hry v Evropě by mělo počet evropských hráčů zvýšit na dvojnásobek. Podle posledních čísel je na celém světě milion a půl herních účtů, třetina z toho je v Evropě. Jak je vidět, tak si Blizzard hodně věří. My hráči musíme jen doufat, že podobných kvalitních a silně obydlených MMORPH bude jen houšť.

Zdroj: Gamasutra

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole