Další značka Nintenda dorazila na mobily. Pikmin Bloom vás nechá rozkvést své okolí

Niantic si po úspěchu s Pokémon GO půjčuje od Nintenda další velkou značku. Tentokrát budeme chodit ven za květinovými potvůrkami jménem Pikmin.

Mobilních her s augmentovanou realitou po masivním úspěchu Pokémon GO vyšlo několik a studio Niantic přichází s dalším svým přírůstkem. Od Nintenda si vypůjčilo značku Pikmin a hráče na Androidu a iOSu chce vylákat z jejich brlohů, aby rozkvetli své okolí. 

V Pikmin Bloom je to vlastně všechno o chůzi. Tyhle květinové potvůrky nechytáte ani s nimi nebojujete. Podle toho, kolik toho nachodíte a kudy se bude ubírat vaše cesta, se bude vaše pikminí parta rozrůstat o nové druhy. Okolní květiny díky vám rozkvetou a můžete narazit třeba i na nějaké vzácnější ovoce. 

Je docela škoda, že Bloom nemá žádnou větší myšlenku a vsází hlavně na svoji značku. Zatím to vypadá jako jedna z těch chudších AR mobilních záležitostí. Už nyní je dostupný v některých částech světa a do Evropy by se měl dostat v blízké budoucnosti.

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Shadow Warrior 3 se odkládá na příští rok. Vývojáři oznámení doprovází novým trailerem

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,